Новини

Перша ігрова перевірка новачків

«Гірник-Спорт» - «ЛНЗ» (с. Лебедин) – 1:5. Голи: ГНП, 20 автогол, Білий Артем, 78 з пенальті – Кос, 6 з пенальті, Котляр, 62 з пенальті, Шаповал, 67, Доронін, 70.

Нереалізований пенальті: Білий Артем, 89.

Цей матч дав відлік контрольним поєдинкам «Гірника-Спорт» на першому зимовому зборі. Вперше тренерський штаб «гірників» мав змогу побачити в дії потенційних новачків, серед яких переважно були молоді футболісти. Команда з Горішніх Плавнів провела два тайми практично різними складами, звичайно, що рахунок поєдинку не задовольнив нашу команду, але головне у цій грі була ігрова практика і перевірка гравців, які можуть поповнити склад «Гірника-Спорт».

В більшості моментів ще не було зіграності між молодими гравцями, яким ще вистачало стабільності. Тим не менш, кілька разів за кожен там Ігор Жабченко підбадьорював молодих футболістів та робив їм підказки. Досить активними до перерви були і два темношкірі гравці, які також приїхали на перегляд.

До речі, у якості капітана команди у першому таймі «гірників» на поле вивів знайомий вболівальникам «Гірника-Спорт» Сергій Чеботаєв, а у другому – Єгор Твердохліб. Гра почалася із небезпечного моменту, у якому Артем Білий мав відкривати рахунок. Безперечно, цей реалізований момент міг би додати впевненості гравцям «гірників», які вперше вийшли на гру в одній команді після тижня тренувань. Але все ж таки Артем Білий відзначився у цій грі. У другому таймі він реалізував пенальті, а наприкінці матчу мав змогу знову з пенальті скоротити рахунок. Але цього разу голкіпер «ЛНЗ» зіграв бездоганно і потягнув цей удар.

У багатьох молодих футболістів було багато бажання виявити себе на поле, вони намагалися ні в чому не поступатись досвідченим гравцям суперника, але кілька помилок все ж таки вплинули на рахунок матчу.

Серед авторів забитих м’ячів був і екс-гравець «Гірника-Спорт» Антон Котляр, який відзначився у другому таймі. Крім того, на перегляді у «ЛНЗ» можна було побачити ще двох екс-гравців «Гірника-Спорт» - півзахисника Ярослава Гоменка та захисника Михайла Калугіна.

Контрольним поєдинком з «ЛНЗ» «Гірник-Спорт» зробив перший крок у підготовці до другої частини чемпіонату. У суботу, 30 січня «гірники» планують зіграти свій другий контрольний поєдинок, але суперник нашої команди ще не визначений.