Новини

«Гірник-Спорт» зіграв унічию із «Росавою»

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Росава» (с. Степанці, Черкаська обл.) – 0:0.
Матч «Гірника-Спорт» та «Росави» відбувся на полі зі штучним покриттям спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л. Бугаєвської. Напередодні гри у Горішніх Плавнях випав сніг, але на момент початку матчу на полі снігового покрову майже не було, хоча команди грали помаранчевим м’ячем. «Росава» - це аматорська команда, учасник чемпіонату Черкаської області, яку очолює тренер Олександр Кирилюк, який свого часу працював у Першій лізі – «Черкащині».
У першому таймі тренерський штаб переглянув у грі нові обличчя, які з’явилися у таборі команди. Приємно було побачити знайомих гравців на полі. Із капітанською пов’язкою «гірників» вивів Олександр Чепелюк, який був радий знову повернутися у Горішні Плавні. На лівому фланзі атаки «Гірника-Спорт» знову діяв Ілля Чередниченко, який також грав у команді у першій частині сезону. У нападі до перерви діяв Єгор Твердохліб, який мав шанс відзначитися у грі, але не використав свою можливість.

Загалом і перша, і друга половина гри пройшли за переваги «Гірника-Спорт», але й у «Росави» у кожному із таймів вдалося провести кілька небезпечних атак, але їх було значно менше, порівняно із активністю у атаці з боку господарів. У другій половині грі у воротаря, який знаходиться на перегляді у «гірників», змінив Роман Жмурко, також у складі була молодь, яка діяла у гру із «ЛНЗ». Мав можливість у другому таймі відзначитися і один із двох темношкірих гравців, яких переглядають тренери «Гірника-Спорт». Порівняно із першим матчем, «гірники» грали більш активно у атаці та з меншою кількістю втрат м’яча, але ось ударів по воротам було не так багато з боку обох команд.

Поєдинок завершився нульовою нічиєю, після якої команда продовжить тренувальний збір і буде готуватися до третього контрольного поєдинку під час зимової перерви. Наступна гра «Гірника-Спорт» відбудеться у середу, 3 лютого. У Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 імені Л. Бугаєвської «Гірник-Спорт» прийматиме учасника чемпіонату України серед аматорів СК «Полтава». Початок матчу – о 12:00.
 У своїй історії СК «Полтава» у сезоні-2014 здобула титул чемпіонів Полтавської області та виграли Суперкубок Полтавщини. Із останніх досягнень «містян» - «срібло» обласної першості та участь у фіналі Кубка Полтавської області у 2020-му році.

Останній раз «Гірник-Спорт» та СК «Полтава», головним тренером якого є Володимир Сисенко, зустрічались рік тому. 13 лютого 2020 року у Горішніх Плавнях господарі мінімально переграли суперника із рахунком – 2:1 (Збунь, 55, Корольков, 79 – Тимченко, 62).