Новини

Нічия у заключному контрольному поєдинку

«Гірник-Спорт» - «Скорук» - 1:1. Голи: Шмигельський Богдан, 4 (0:1), ГНП, 70 (1:1)

«Гірник-Спорт» (стартовий склад):

Клімов (ГНП, 46), Черниш (ГНП, 46), Цвіренко-к, Малакі (Шептицький, 46), ГНП (ГНП, 46), Сьомка (Подрезан, 71), Шинкаренко (Громенко, 46), ГНП (ГНП, 46), ГНП (Посєвкін, 55), ГНП (ГНП, 46), ГНП (ГНП, 46). 17 серпня. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність» .

«Гірник-Спорт» завершив підготовку до нового сезону і наступного тижня стартуватиме у чемпіонаті Першої ліги. Свій останній контрольний матч «гірники» провели із дебютантом першого дивізіону - командою «Скорук» із Нікопольського району, що на Дніпропетровщині.

Дебют поєдинку склався не на користь «Гірника-Спорт». Після атаки господарів голкіпер «Скорука» узяв м’яч у руки і кинув у прорив Олександра Мішуренка, якого вдалося зупинити тільки з порушенням правил. Після удару зі штрафного, у виконанні Богдана Шмигельського м’яч потрапив до нижнього кута воріт голкіпера «гірників» Георгія Клімова – 0:1.

Гол додав впевненості гравцям «Скорука» і вони протягом тайму створили ще дві загрози воротам «гірників». Втім, перед самою перервою рахунок міг змінитися. Після удару головою гравця «Гірника-Спорт», ворота «Скорука» врятував голкіпер Ігор Варцаба. Коли йому не вдалося втримати м’яч, свого воротаря підстрахував захисник.

Після перерви футболісти «Скорука» були активними у атаці, але голкіперу «гірників» вдалося ліквідувати загрозу. Потім вже гравці «Гірника-Спорт» тричі атакували ворота суперника. А після цих спроб команда з Горішніх Плавнів провела результативну атаку, яка завершилася прицільним ударом потенційного новачка гравця «Гірника-Спорт» - 1:1.

Надалі гра була рівною, наприкінці зустрічі гравці «Гірника-Спорт» намагалися йти у атаку, але забити переможний гол так і не вдалося. «Скорук» хоч і новачок Першої ліги, але показав себе досить сильною командою та гідним суперником.

У останніх трьох контрольних матчах із представниками Першої ліги, «Гірник-Спорт» показав різні результати - один матч програв, здобув одну перемогу та зіграв унічию. Вже у офіційних поєдинках команда намагатиметься максимально брати очки. 27 серпня «Гірник-Спорт» грає у першому турі чемпіонату Першої ліги на виїзді із СК «Полтава».