Вольова перемога гостей

У контрольному матчі зі “Скоруком”, який відбувся сьогодні, 15 березня, “Гірник-Спорт” першим відкрив рахунок та пішов на перерву із мінімальною перевагою в один м’яч, але у другому таймі суперник двічі засмутив господарів поля.

“Гірник-Спорт” - “Скорук” - 1:2. Голи: Лебедєв Сергій, 42 (1:0), Ходуля Ілля, 47 (1:1), Плахтир Дмитро, 55 (1:2).

“Гірник-Спорт” активно провів перший тайм, пресингував суперника та провів кілька небезпечних атак. Наприкінці першої половини “гірникам” вдалося провести стрімку контратаку. Спочатку її розігнав, а потім продовжив чудовим пасом Сергій Романов. Він віддав передачу на Владислава Громенка, який пройшов на швидкості суперника та знайшов у штрафному майданчику Сергія Лебедєва, удар якого кут воріт “Скорука” був результативним - 1:0.

На початку другого тайму після передачі з кутового Ілля Ходуля ударом в один дотик зрівняв рахунок. Призначення цього кутового арбітром Олександром Головковим було досить суперечливим, адже здалося, що останнім до м’яча у епізоді, після якого і був призначений кутовий, доторкнувся саме гравець “Скорука”. Але вже змінити щось не було можливості, тож на початку другого тайму рахунок був рівним - 1:1.

Другий м’яч “Скорука” виявився досить курйозним. Дмитро Плахтир зі штрафного спрямував м’яч у бік воріт “Гірника-Спорт”. Зупинити передачу або відгукнутися комусь на неї не вдалося, тож м’яч опинився у сітці воріт “гірників” - 1:2. До кінця матчу рахунок не змінився, хоча шанси зрівняти рахунок у “Гірника-Спорт” були після кількох небезпечних атак другої половини.

Цього тижня “Гірник-Спорт” проведе ще один контрольний матч. У суботу, 18 березня, на стадіоні СЗОШ № 5 команда із Горішніх Плавнів прийматиме аматорський клуб - “Олімпію” із Савинців.