Запасні: 25. Жмурко, 20. Посєвкін, 15. Черниш, 24. Цвіренко.

31. Ільющенков, 21. Романчук (9. Зозуля, 86), 4. Махмутовіч (к), 24. Якімець, 89. Політило (15. Крушинський, 69), 8. Брікнер, 47. Грисьо (27. Бусько, 46), 5. Довгий, 25. Чір’як, 13. Нич (98. Семенів, 60), 30. Антві (29, Ременяк, 60).

Попередження: Никитюк, 44 – Крушинський, 77, Бусько, 82.

Асистенти: Юрій Синишин (Івано-Франківськ), Ігор Рибченко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Павло Плєшко (Кременчук).

Спостерігач арбітражу – Костянтин Труханов (Харків).

Делегат УАФ, офіцер безпеки УАФ – Микола Погорілий (Черкаси).

«Гірник-Спорт» витримав стартовий натиск від гостей, але втримати свої ворота у недоторканості до перерви господарям не вдалося. Гравцям ФК «Львів» вдалося відкрити рахунок на 27-й хвилині. Клімов зреагував на удар Сергія Політила, але після того м’яч, який відскочив від поперечини, у ворота «Гірника-Спорт» добив Назарій Нич – 0:1.

Наприкінці першого тайму рахунок подвоївся. Сергій Політило виконав подачу з кутового, які прицільно ударом головою замкнув Олексій Довгий – 0:2.

На 63-й хвилині гру пожвавив Клебер, який направив м’яч у нижній кут воріт «Львову», але Ільющенков впорався із цим ударом. На 66-й хвилині Ільюшенкова потурбував Понєдєльнік, після дальнього удару, але рахунок не змінився. Гру «Гірника-Спорт» пожвавили заміни: під час атак «гірників» команду активно підтримували вболівальники та фан-сектор, який після тривалої перерви знову з’явився на іграх «гірників».

Гра завершилася найгострішим моментом з боку "Гірника-Спорт": Руслан Паламар пробив під поперечину, але Ільющенков зберіг свої ворота "сухими".
«Львів» крокує далі у Vbet Кубку України, а «Гірник-Спорт» готується до подальших матчів чемпіонату у Перші лізі.

У неділю, 26 вересня, «Гірник-Спорт» у рамках 10-го туру Першої ліги зіграє вдома із «Ужгородом». Початок матчу на стадіоні спорткомплексу «Юність» о 13:15.