Новини

Вітаємо Олександра Подрезана!

27 березня свій день народження святкує півзахисник «Гірника-Спорт» Олександр Подрезан. Гравцю команди із Горішніх Плавнів виповнилося 19 років!

Олександр Подрезан - місцевий вихованець, першим тренером якого є виконувач обов’язків старшого тренера ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгеній Слива. Під керівництвом цього наставника Олександр Подрезан робив перші кроки у команді «Фламінго» (Горішні Плавні), за яку виступав у дитячому та юнацькому футболі.

Згодом Олександр Подрезан потрапив до «Гірника-Спорт», за який провів сезон ДЮФЛУ у юнацькій команді. Також у першості ДЮФЛУ Подрезан має виступи за команду U-15 полтавської ДЮСШ ім. Горпинка та команду U-17 «Фламінго» (Горішні Плавні).

У 2021-му році провів 20 матчів за «Гірник-Спорт-2» та забив тут 4 м’ячі. У другій команді «гірників» у Олександра відбулася адаптація до дорослого футболу. Минулого року Олександр Подрезан своєю грою привернув увагу тренерського штабу головної команди «Гірника-Спорт». Дебют Подрезана у складі «гірників» відбувся 1 жовтня 2022 року у домашньому матчі команді із Горішніх Плавнів із запорізьким «Металургом».

Під час контрольних матчів «Гірника-Спорт» цього року Олександр вже забив два м’ячі. Сьогоднішній іменинник своїми ударами засмучував голкіперів команд полтавської «Ворскли» (U-19) та запорізького «Металурга-2».

Щиро вітаємо Олександра Подрезана із днем народження!


Будь завжди здоровим та успішним! Бажаємо удачі та успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому, дивитися вперед з упевненістю і оптимізмом, з кожним днем знаходити новий стимул, новий шлях до успіху і своєї мрії.

2023