Новини

Завершуємо сезон із чемпіоном!

«Гірник-Спорт» зараз набрав переможну ходу і прагне завершити чемпіонат на мажорній ноті. Шанси на це у команди Ігоря Жабченко досить непогані, зважаючи на те, що «Верес» вже виконав усі завдання на сезон і достороково став чемпіоном Першої ліги та вже яскраво відсвяткував цю подію. Подумками рівненський клуб вже у майбутньому сезоні і готується до виступів в УПЛ.

Зараз “Гірник-Спорт” провів два матчі, в яких переміг своїх суперників. Спочатку наша команда перемогла у чемпіонаті «Оболонь» із рахунком - 1:0, а потім у контрольному поєдинку «Гірник-Спорт» із рахунком - 4:2 - здолав команду УПЛ - «Олександрію», яка зараз вже почала підготовку до сезону і будує нову команду.

Відзначимо, що у непоганому настрої перебуває і головний бомбардир нашої команди Єгор Твердохліб (6 м’ячів), який відзначився у матчі із “Оболонню” і потрапив до символічної збірної 29-го туру Першої ліги.

Футбольний клуб “Гірник-Спорт” запрошує усіх вболівальників на останній матч улбленох команди, якій потрібна підтримка у боротьбі із діючим чемпіоном!
2021