Новини

«Гірник-Спорт» поступився «Прикарпаттю»

У п’ятому турі і команда з Горішніх Плавнів не набрала очок у Івано-Франківську. У цьому матчі вийшло два різних тайми. Вирішальною виявилася друга половина, в якій гравці «Прикарпаття» забили більшість своїх голів та вийшли переможцями цього поєдинку.

«Прикарпаття» - «Гірник-Спорт» - 6:1. Голи: Цюцюра Василь, 2 автогол (0:1), Писко Михайло, 13 (1:1), Швець Сергій, 43 (2:1), Хома Андрій, 68 (3:1), Цюцюра Василь, 69 (4:1), Цюцюра Василь, 71 (5:1), Шинкаренко Дмитро, 90 (6:1).

У самому дебюті поєдинку «Гірник-Спорт» вже вів у рахунку завдяки стандарту, який виконав Сергій Романов. Після його навісу півзахисник «Прикарпаття» Василь Цюцюра ударом головою зрізав м’яч у свої ворота. Господарі поля зуміли швидко відігратися завдяки удару із меж штрафного майданчика Михайла Писка.
Перед самою перервою «Прикарпаття» забило ще один гол. Після навісу зі стандарту ударом головою з близької відстані Сергій Швець вивів господарів вперед. На перерву команди пішли за мінімальної переваги – 2:1.

У другому таймі ключовим моментом став епізод на 68-й хвилині: голкіпер «Гірника-Спорт» Георгій Клімов вийшов із воріт за межі штрафного майданчику і намагався першим встигнути до м’яча, але голкіпера «гірників» випередив Андрій Хома і влучив ударом вже у порожні ворота. А далі у грі «Гірника-Спорт» відбувся збій і Василь Цюцюра протягом двох хвилин двічі відзначився у воротах «гірників». Наприкінці матчу остаточний рахунок встановив екс-гравець «Гірника-Спорт» Дмитро Шинкаренко.
Для «Гірника-Спорт» це перша розгромна поразка у весняній частині чемпіонату. Наступний свій поєдинок команда Сергія Дірявки зіграє вдома із «Діназом». Гра відбудеться у суботу, 13 травня. Початок - о 15:00