Новини

Ветерани «Гірника-Спорт» серед лідерів першості Кременчука

Команда ветеранів «Гірника-Спорт» йде серед лідерів першості Кременчука з футзалу у віковій категорії «40 плюс». Гравці із Горішніх Плавнів ділять перше місце із командою «Інтер-Авто». Обидва колективи мають в активі по 10 очок, але «Інтер-Авто» має дві гри у запасі і йде у турнірі без поразок.

У складі команди ветеранів «Гірника-Спорт» виступає багато гравців, які є постійними учасниками футбольних турнірів між підрозділами компанії Ferrexpo. У списку бомбардирів турніру наразі два гравці ветеранів «Гірника-Спорт» - 7 м’ячів у своєму активі має Володимир Звір, 5 м’ячів - у Сергія Коннова.

У неділю, 15 січня, ветерани «Гірника-Спорт» зіграють черговий матч у турнірі із командою «Гарант» (Кременчук), за який виступають представники Горішніх Плавнів - тренери ДЮФК “Гірник-Спорт” Сергій Пятін та Роман Цимбал, а також головний юрист Єристівського ГЗК Олег Юренко, а капітаном команди є Володимир Кульчак - заступник директора підрядної організації - «Компанія Метсервіс», яка плідно співпрацює із «Ferrexpo».

Отже можно цілком вважати, що ця гра відповідає статусу дербі між працівниками “Ferrexpo” та мешканцями Горішніх Плавнів, які виступають у ветеранських командах у першості міста Кременчук вікової категорії «40+».
2023