ТИМЧЕНКО: «Не реалізували моменти через відсутність майстерності»

Помічник головного тренера «Полтави» Володимира Сисенка - Ігор Тимченко прокоментував результат матчу його команди із «Гірником-Спорт» (1:1).

• Ігоре Вікторовичу, як ви сприймаєте результат матчу, з одного боку, звісно, що втратили два очки у Горішніх Плавнях, у той же час це перші здобутки «Полтави» на виїзді. Ви грали у більшості, мали перевагу у два гравці майже півтора тайми. Розв’язка для вас була досить несподівана, адже мали непогані шанси забрати три очки.

• Ми грали у більшості та мали перевагу у два гравці. Не вистачило реалізувати моменти через відсутність достатньої майстерності. Треба було зламати захист «Гірника-Спорт», гравцям якого потрібно віддати належне, вони грали дуже добре. Весь матч оборонялися, терпіли. Гідно витримали це випробування. Навіть після того, як ми відкрили рахунок, вони намагалися відігратися. Їм пощастило, вони це зробили. Докладали усіх зусиль, аби досягти свого. Нажаль, ми після забитого голу не змогли втримати рахунок.

• Сценарій матчу був досить несподіваний у першому таймі. Можливо треба було забути гравцям, що вони грають у більшості. Чи не зіграла із «Полтавою» злий жарт думка про перевагу над «Гірником-Спорт»? Чи не тиснула на футболістів ця обставина?

• Головний тренер нашої команди Володимир Сисенко сказав, що ми граємо у більшості, але гру ще не виграли. Що треба було виходити на другий тайм і додавати ще більше швидкостей та натиску на суперника. Я не можу когось обвинувачувати, що вони не хотіли грати на перемогу. Можу сказати лише те, що гравцям нашої команди не вистачило майстерності, для того, щоб віддати останню передачу, щоб зробити останнє відкривання, виконати останній удар. Сьогодні цього не вистачило. Так, ми забили гол, але нам потрібно було забивати більше. Тоді б перемога була б за нами, але нам цього не вистачило.

• Хто недопрацював у тому моменті, коли "Полтава" пропустила м'яч?

• Важко так у динаміці розібрати. Не буду переходити на особистості. Якщо пропускає гол команда, значить недопрацьовують усі. Це означає, що ми неправильно зіграли. Була передача від воротаря «Гірника-Спорт», як він може робити такі підключення, чому ми таке дозволяємо супернику, чому проходить передача на фланг, як гравець розвертається та робить подачу та як гравець у штрафному майданчику замикає цю подачу? Цілий ланцюг помилок, який привів до такого рахунку. Зараз не буду досконально все коментувати, ми обов’язково подивимось гру. Ми набираємося досвіду, адже для «Полтави» це дебют у Першій лізі. Тому ми поступово рухаємося вперед, а далі буде видно.

• Чи є шанси у «Полтави» все ж таки піднятися по турнірній таблиці вгору?

• Звісно, шанси є завжди. Необхідно перемагати у матчах, набирати очки та підійматися вгору. Знав ще, коли сам грав у Першій лізі і зараз, про те, що у цьому дивізіоні команди мають приблизно однаковий рівень. Будь-яка команда може обіграти, будь-якого суперника.