Новини

ОПИТУВАННЯ «ГІРНИКІВ». ПОДРЕЗАН & ЗОРЕНКО

Не дивлячись на різноманіття та великий вибір спортивних змагань. Футбол залишається найпопулярнішою командною грою на планеті. Важливою складовою футбольної команди є не тільки персональна статистика гравців, а й думки футболістів. Новачки «гірників» юні півзахисники, долучились до опитування клубу.

Відповіді на ідентичні питання сьогодні дають 18-річний Олександр Подрезан та 20-річний Влад ЗоренкоЧого не вистачає зараз українському футболу? Назвати топ-3 причини:

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«Зараз, український футбол зазнав значних змін, дуже радий що проводиться чемпіонат України, у тому числі і у Першій лізі. Хочеться виразити подяку ЗСУ за надану можливість грати у футбол, можливо він зараз стоїть не на першому місці, але інтерес до нього у всіх вболівальників залишився. Чого не вистачає нашому футболу? Треба залучати до складу команд більше молоді, яка виховується в Україні, а також будувати сучасні футбольні поля та розвивати інфраструктуру».

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Перш за все не вистачає миру в країні. Друга причина - стабільність фінансування. Третя це - створення сучасних футбольних академій.

На твою думку, які фактори сприяють створенню нового футбольного колективу?

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«Через тренування та ігри утворюється колектив. Також через перемоги і позитивні емоції».

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Створенню нового футбольного колективу сприяють такі фактории, як наявність загальної мети, підбір гравців, досягнення високих особистих та командних результатів, мотивації. Вміння допомогти один одному та бути одним цілим механізмом на полі».

Які лідерські якості повинен мати капітан?

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«Капітан повинен мати лідерські якості - впевненість, самовіддачу, особистий приклад, також у капітана повинен бути досвід, який впливає на гру команди. Маю велику повагу до капітана нашої команди Максима Цвіренка та завжди прислухаюсь до його порад.

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Капітан має бути авторитетом у команді. Вміти підтримати, підказати, направити на полі та в особистому житті, відстояти інтереси команди. Підтримувати бойовий дух, бути прикладом для всіх , не опускаючи рук навіть за несприятливого рахунку. Капітан - це лідер на полі, який бореться до фінального свистка».

Якщо б не склалося з футболом, у який вид спорту пішов би?

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«В моєму житті є тільки одне бажання - займатися футболом».

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Навіть не знаю, можливо займався б тенісом».

Чому футбол вважають, одним з найпопулярніших видів спорту 21-го сторіччя?

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«Футбол - це свято , найпопулярніша командна гра в світі . Атмосфера і емоції, які можна отримати від цієї гри - неймовірні. За це ми і любимо цей вид спорту».

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Тому що футбол насамперед видовищний емоційний, та не передбачуваний вид спорту, у якому грає багато різнопланових футболістів, справжніх «зірок».

Заради чого ти граєш у футбол? Які особисті цілі ти переслідуєш? (стати провідним тренером або стати новою зіркою українського футболу).

ОЛЕКСАНДР ПОДРЕЗАН, ПІВЗАХИСНИК:

«В першу чергу це моя мрія дитинства. Я хочу досягти великих цілей, щоб моя футбольна кар'єра була феєрична. Про тренерський шлях ще рано думати. Зараз я сконцентрований на тренувальному процесі й отримую задоволення від гри».

ВЛАД ЗОРЕНКО, ПІВЗАХИСНИК:

«Хочу стати футболістом високого рівня. Моя ціль ставати краще кожного дня, тому стараюсь багато працювати над собою».


Анастасія ШАПОВАЛОВА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022