Новини

Футбольний день для дівчат у «Горизонті» від «Гірника-Спорт»!

Футбольне свято у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» організував ДЮФК  «Гірник-Спорт». Вихованці секції показували вправи, а виконувати їх запрошували саме дівчат. Фінальним акордом цього заходу стала серія пенальті, яку вперше виконували дівчата центру “Горизонт”.

Перед виходом на поле для вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт» була проведена екскурсія центром. Юні футболісти побачили приміщення, де мешкають хлопці та дівчата, які приїхали на відпочинок до Горизонту. Також гості виявили цікавість до тренажерної зали та подивилися на новенький басейн.


Головні події спортивного свята у ДСОЦ «Горизонт» відбулися на футбольному полі. Спочатку тут були представлені юнаки команди, які займаються футболом у «Гірнику-Спорт, а потім старший тренер дитячої секції «гірників» Володимир Корольков запропонував дівчатам приходити до секції футболу.

Аби дівчата «Горизонту» краще познайомилися з футболом тренери дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» Володимир Корольков та Євгеній Слива запропонували усім учасникам футбольного свята взяти участь у естафетах. Деякі нюанси гри у футбол пояснювались у перервах між естафетами.

Дівчата діяли сміливо і одразу вийшли на поле та спробували свої сили у вправах із м’ячем. Все виходило дуже непогано. А як могло бути інакше, якщо у дівчат була ось така підтримка.

Усі вправи, які пропонувалися під час естафет були спрямовані на те, аби майбутні футболісти отримали навички для подальшого розвитку. Потім усім учасницям, які приймали участь у конкурсах, були розадні флаєра з інформацією, кули звертатися, аби потрапити до футбольної секції, де займаються саме дівчата.Активними були учасниці футбольного свята під час конкурсу “Набивання м’яча”. Вправа була непростою, але у багатьох дівчат виходило набивати кілька разів, що непогано для тих, хто робить це вперше. Але це були не всі сюрпризи цього дня. Дівчата здивували тим, що не просто пробивали, а влучали у ворота у серії пенальті.Футбольне свято у «Горизонті» завершилося на позитивній ноті. Задоволені були усі учасники, а у юних футболістів ще знайшлися сили спробувати себе у басейні. Але тут вже не обійшлося без допомоги тренера. Водні процедури на останок лише додали заряду бадьорості юним футболістам, які тепер продовжать тренування та підготовку до наступних змагань.

Фотографував та поділився враженнями від футбольного свята у "Горизонті" Дмитро Булига (пресслужба ФК "Гірник-Спорт").

2021