Перші голи Гірника-Спорт та перемога Дружби

Гірник-Спорт у своєму другому матчі Кубка Віктора Пожечевського поступився Дружбі із Очеретуватого із досить популярним рахунком цього турніру - 2:4.

У першому таймі, у склаід Гірника-Спорт були майже усі новачки, яких переглядає тренерський штаб. До перерви Дружбі вдалося двічі засмутити "гірників". Гарматним дальнім ударом рахунок на 24-й хвилині відкрив Дмитро Милько, на 31-й Ілля Арішин - його подвоїв.

Після перерви на полі з'явилися більш зіграні гравці, які перебувають на контрактах із клубом, і на яких у майбутньому розраховує тренерський штаб. На 65-й хвилині Владислав Громенко відіграв один м'яч, але потім Роману Локтіонову вдався дубль на 69-й та 75-й хвилинах. Вже на останніх хвилинах дубль оформив Владислав Громенко.

У підсумку Дружба виграла 4:2 і слідом за Стандартом оформила путівку у півфінал турніру. Гірнику-Спорт залишилося зіграти у груповому раунді свій заключний матч на турнірі із Кременем-2. Він пройде у п'ятницю, 17 лютого.