«Гірник-Спорт» виграв у «Металурга-2»

Гостям вдалося відкрити рахунок у першому таймі: на 24-й хвилині Нікіта Івасюк головою спрямував м’яч у ворота господарів поля – 0:1. «Гірникам» вдалося відігратися через вісім хвилин: стрімку атаку команди із Горішніх Плавнів прицільним ударом завершив Олександр Подрезан – 1:1.

Після перерви склад «Гірника-Спорт» суттєво змінився, тренерський штаб дав можливість перевірити себе групі потенційних новачків. Вдалою для «гірників» стала 65-я хвилина, коли Владислав Пасечнюк вивів «Гірник-Спорт» вперед – 2:1. Цей рахунок зберігся до кінця зустрічі, хоча гравці «Металурга-2» на останніх хвилинах матчу ледве не зрівняли рахунок. Але у цій ситуацій вчасно із воріт вийшов голкіпер «Гірника-Спорт» та ліквідував загрозу від гравця запоріжців.