Новини

ФК «Гірник-Спорт» вдало стартував у Кубку Горішніх Плавнів

Честь команди захищають тренери ДЮФК «Гірник-Спорт», а також молоді лідери другої команди «гірників». Матчі турніру відбуваються у фізкультурно-оздоровчому комплексі.

У Горішніх Плавнях стартував розіграш Кубка міста серед аматорських команд Полтавщини, у якому першу перемогу оформив ФК «Гірник-Спорт». У його складі грають тренери дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» на чолі із старшим тренером ДЮФК «Гірник-Спорт» Володимиром Корольковим. Також у складі команди гравці «Гірника-Спорт-2» - Олександр Подрезан та Павло Яковенко.

У першому матчі «гірники» розгромили команду «Дружба» із рахунком - 11:2. Цікаво, що основну частину м’ячів «Гірник-Спорт» забив у другому таймі, а на перерву команди пішли за рахунком – 1:0 на користь «гірників».

У ще одному матчі команда «Пульс», в якій більша частина гравців «Гірника-Спорт-2», переграла команду «Ferrexpo» - 6:1. У ще двох поєдинках команда «Блум» переграла після серії пенальті одного з фаворитів турніру СК «Геологію-2» - 2:2 (4:3), а команда «Вектра» пробилася у наступний раунд після перемоги над «Козельщиною» - 7:3.

У суботу, 22 січня, відбудуться півфінали турніру. ФК «Гірник-Спорт» зіграє із командою «Пульс» (початок – о 16:00), а «Blum» гратиме проти «Вектри» (початок – о 17:00).