Новини

«Гірник-Спорт» – «Олімпік» - 0:2. 5 тур

У матчі 5-го туру у Горішніх Плавнях «Гірник-Спорт» у чемпіонаті України Першої ліги проводить домашню гру проти донецького «Олімпіка».

«Гірник-Спорт» – «Олімпік» - 0:2. Гол: Семчук, 46 (0:1), Прядун, 69 з пенальті (0:2)

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук, 3. Чуєв (19. Сафіханов, 81), 5. Кравчук (к), 24. Цвіренко, 14. Шинкаренко, 9. Романов, 10. Паламар (6. Кулаковський, 70),8. Мильченко, 22. Твердохліб (16. Ямполь, 70), 11. Понєдєльнік (20. Посєвкін, 85), 18.Бруно (77. Яворській, 39).

Запасні: 26. Клімов, 15. Черниш, 27. Федоров, 25. Жмурко, 17. Кожевніков,

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Олімпік»: 25. Рибак, 24. Дмитренко, 4. Ходуля, 23. Новіков. 97. Карвацький, 6. Цурупін (к) (77. Літовченко, 86), 17. Койдан, 19. Семчук (10. Зарічнюк, 70), 7. Нене (98. Калайтан, 79), 5. Глущук (3. Шевченко, 90), 12. Прядун (8. Яловенко, 70).

Запасні: 31. Прокопенко, 15. Ходаковский,  8. Сухомлинов, 14. Мудрик.

Попередження: Дмитренко, 42, Цвіренко, 68, Кулаковський, 86.

Арбітр – Іван Салаш (Івано-Франківська область).

Асистенти: Юрій Ковальчук (Львів), Василь Остапчук (Харків).

Четвертий арбітр – Олександр Садовий.

Спостерігач арбітражу – Геннадій Бич (Київ)

Гра почалася із атак «Гірника-Спорт», але у двох епізодах відкрити рахунок господарям поля не вдалося. Пізнше «гірники» не припиняли спроби першими відкрити рахунок. На 21-й хвилині Артем Мильченко непогано підготував для себе удар, але у підсумку влучив у голову одного із гравців «Олімпіка». Надалі гості діяли сміливіше, подали одразу кілька кутових, але справа до ударів не доходила. А ось на 33-й хвилині мав чудовий момент відкрити рахунок. Здавалося, що після удару Руслана Паламара м’яч вже летить у сітку воріт, але на лінії воріт опинився гравець «Олімпіка», який відбив м’яч головою.

У «Олімпіка» була спроба атакувати ворота Кліщука здалеку, але на 40-й хвилині удар Юрія Глущука вийшов не таким сильним.

Другий тайм почався із неприємності для "Гірника-Спорт". У першій своїй атаці Максим Прядун направив м'яч повз Кліщука і Вадим Семчук у боротьбі вз Чуєвим заштовхнув м'яч у ворота - 0:1.

На 52-й хвилині після масовоної атаки господарі ледве не зрівняли рахунок - Єгор Твердохліб пробив вище воріт. Потім удари по воротам виконували Мильченко та Понєдєльнік, але голкіпер "Олімпіка" грав надійно.

На 57-й хвилині Єгор Твердохліб знову атакував ворота "Олімпіка" ударом головою після подачі з кутового Романова, але м'яч пройшов повз ворота.

На 59-й хвилині з боку "Олімпіка" був удар по воротах, але Кліщук узяв цей м'яч.

А ось на 60-й хвилині Артем Цурупін пройшов по правому флангу і зробив усе, аби Нене влучив у ворота, але у цій ситуації щастя було на боці "Гірника-Спорт": івуарієць із "Олімпіка" влучив у Кліщука.

На 64-й хвилині у "Олімпіка" була ще одна спроба атакувати ворота суперника. Ілля Ходуля ударом зльоту пробив поруч із воротами.

Через п'ять хвилин у ворота "Гірника-Спорт" був призначений пенальті, після того, як. Прядуна у своєму штрафному майданчиу зупинив Цвіренко. Сам же Прядун підійшов виконати удар. Здавалося Кліщук відбив м'яч, але у підсумку він залетів у ворота - 0:2.

На 73-й хвилині Вадим Яворський міг скоротити рахунок, але його удар прийшовся у голкіпера Рибака. На 81-й хвилині у "Гірника-Спорт" був ще один шанс, але знову господарям не пощастило.
На 83-й хвилині Вадим Яворський мав ще один момент, але рахунок не змінився.

На 86-й хвилині "Олімпік" пішов у атаку, яка завершилася ударом Зарічнюка, ле м'яч влучив у голову Кравчука і пішов на кутовий.

Наприкінці матчу "Гірник-Спорт" намагався врятувати матч, але  три очки у цьому поєдинку завоював донецький "Олімпік".

Наступну гру у чемпіонаті «Гірник-Спорт» проведе у п’ятницю, 27 серпня. У домашньому матчі 6-го туру «Гірник-Спорт» зіграє із «Кременем». Початок зустрічі - о 16:30.