Новини

«Гірнику-Спорт» виповнилося 28 років!

12 грудня – це день народження футбольного клубу із Горішніх Плавнів, адже саме 28 років тому у місті на Дніпрі було засновано один із найстабільніших клубів Професіональної футбольної ліги України – «Гірник-Спорт»!

«Гірник-Спорт» - це яскрава історія міста Горішніх Плавнів, багаторічні традиції та сотні вихованців, якім футбольний клуб дав путівку у життя, навчив бути сильним, сміливим та завжди вірним своїй команді! Вихованці різних поколінь «Гірника-Спорт» досягають успіхів не тільки в спорті та футболі, а й у різних сферах життя, є лідерами своїх колективів і продовжують всім серцем полюбляти футбол, вболівають та підтримують рідну команду не дивлячись на будь, які негаразди.

Футбольний клуб - це дитина, яка з кожним роком набирається все більше життєвого досвіду. А цього року наш клуб набрався мужності та гідно тримається у воєнний час і продовжує дарувати емоції своїм вболівальникам. Попереду у команди непростий шлях, але сьогодні хочеться говорити лише приємне, а це багаторічна історія клубу, його найвищі досягнення – «золото» Другої ліги сезону 2013-2014 та «бронза» у дебютному сезоні Першої ліги.

Із початком війни клуб продовжує своє існування, продовжує роботу його дитячо-юнацький футбольний клуб, який робить усе можливе, аби діти відволікалися від негативних подій у країні, знаходили час на посмішки та позитивні емоції.

Керівництво ФК «Гірник-Спорт» на чолі із його спортивним директором Олексієм Шалаєвим та виконавчим директором Віталієм М’якініним роблять все можливе, аби виконувати поставлене завдання – попри будь-які труднощі – клуб повинен функціонувати та гідно представляти місто Горішні Плавні на змаганнях будь-якого рівня. ФК «Гірник-Спорт» не залишається осторонь підтримки Збройних сил України та є активним учасником благодійних турнірів, де робив свій внесок у допомогу військовим, серед яких є й вихованці та вболівальники «Гірника-Спорт».

У тяжкий для країни воєнний час лише разом можна вистояти та побороти будь-які негаразди. Тож багаторічна підтримка усіх партнерів та людей, які небайдужі до ФК «Гірник-Спорт» особливо важлива. Не залишаються осторонь нашого футбольного клубу та завжди його підтримують засновники Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Жеваго та голова правління ПРАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоусу, міський голова Дмитро Биков. Поруч із клубом у важкі часи підприємство «Феррострой» (керівник – Ігор Данько), яке у довоєнні часи робило свій вагомий внесок у розвиток інфраструктури клубу, а зараз продовжує підтримувати клуб та команду і є надійним партнером «Гірника-Спорт».

Вітаємо усіх із днем народження ФК «Гірник-Спорт», дякуємо усім, хто залишається поруч із клубом і кому небайдужа команда, хто підтримує її під час матчів і для кого клубні червоно-чорні кольори є важливою частиною життя!

З днем народження, родина ФК «Гірник-Спорт»!  

2022