Новини

Лукас Лопес Вентура – у символічній збірній 26-го туру!

Подібні випадки – велика рідкість, коли у символічну збірну потрапляє гравець команди, яка не здобула очок у минулому турі. Крім того. У поєдинку із «Альянсом» Вентура залишив свою команду у меншості, після того, як арбітр зустрічі із Львова Степан Лапко розцінив падіння бразильського гравця «гірників», як симуляцію і показав йому жовту картку. Вона виявилася другою для Лукаса, у підсумку він був вилучений із поля.
Але ж були у матчі з боку Вентури і результативні дії: це гол та результативна передача, коли другий м’яч забивав Сергій Романов. Саме у тому моменті Лукас пішов у пресинг захисника, виборов м’яч і віддав його на Романова.

Чим вразив експертів Вентура, приводимо цитату із сайту SportArena. До речі, Лукас у символічній збірній отримав позицію нападника.


НАПАДНИК – ЛУКАС ЛОПЕС ВЕНТУРА («ГІРНИК-СПОРТ»)
«Унікальний випадок – його команда програла, а сам він підвів одноклубників вилученням, але все ж хочеться підтримати бразильця, який провів дуже яскраву гру. Саме він після зрячої передачі Кравченка ефектно перекинув воротаря, зрівнявши рахунок. Пізніше постійно перегравав суперників, ішов у обіграш, не уникав боротьби. І в одному з моментів позбавив м’яча захисника, вистеливши гольову передачу на Романова. Проте в зарядженості Лукаса на боротьбу була зворотна сторона – ще в першому таймі, високо піднявши голову, він зачепив Медведєва (це жовта картка), а на 68-й хвилині впав у боротьбі з суперником і заробив повторне попередження та вилучення за симуляцію».

СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 26-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ SPORT ARENA

ВОРОТАР: Денис ШЕЛІХОВ («ВПК-Агро»)

ЗАХИСНИКИ: правий - Олександр САВОШКО («Верес»), центральні - Василь ФРАНЦУЗ («Прикарпаття»), Михайло ШЕРШЕНЬ («Металіст 1925»), лівий - Сергій СУХАНОВ («Оболонь»).

ПІВЗАХИСНИКИ: центральні – Юрій СЕНИЦЬКИЙ («Авангард»), Ігор СЕМНИНА («Нива» Т), правий – Микола АГАПОВ («Альянс»), атакувальний – Артур АВАГІМЯН («Чорноморець»), лівий - Владислав ШАРАЙ («Альянс»).

НАПАДНИК: Лукас ЛОПЕС ВЕНТУРА («ГІРНИК-СПОРТ»).

ГЕРОЙ ТУРУ – Микола АГАПОВ («АЛЬЯНС»).

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ТУРУ – Олексій ГОРОДОВ («Авангард»).

НАЙКРАЩИЙ МОЛОДИЙ ГРАВЕЦЬ ТУРУ – Максим ПРОЦІВ («Нива» Т).

ДЖОКЕР ТУРУ – Андрій ХОМА («Прикарпаття»).

ГОЛ ТУРУ – Геннадій ПАСІЧ («Верес).
До збірної туру потрапили представники «Альянса» - по два гравці, по одному – «Гірника-Спорт», «ВПК-Агро», «Вереса», «Прикарпаття», «Металіста 1925», «Оболоні», «Авангарда», «Ниви» (Т) та «Чорноморця».  
2021