«Гірник-Спорт» вийшов у фінал Кубка Віктора Пожечевського

У серії пенальті «гірники» здолали «Олімпію» із Савинців та тепер чекатимуть на другого фіналіста турніру.

Команда з Горішніх Плавнів провела сьогодні непростий поєдинок із «Олімпією» із Савинців, але все ж таки, «гірники» продовжують боротьбу за трофей. Обидві команди обмінялися голами у другому таймі.

Спочатку Владислав Росляков чудовим дальнім ударом у «дев’ятку» вивів «Гірник-Спорт» вперед, але за десять хвилин атаку «Олімпії» вдало завершив Вадим Бурляй. У підсумку – 1:1. Додаткові тридцять хвилин не виявили переможця і команди пробивали серію пенальті. Вона вийшла досить інтригуючою. Перші удари обидві команди реалізували, але потім двічі «Олімпія» не реалізувала свої удари.

За рахунку 2:1 у серії «Гірник-Спорт» був близький до перемоги, але у двох поспіль ударах гравцям «Гірника-Спорт» не вдалося поставити останню крапку у цьому поєдинку. Тож все вирішили удари команд у п’ятій спробі. У «Олімпії» її виконував голкіпер Олексій Казаков, який влучив у стійку воріт, а потім капітан «Гірника-Спорт» Юрій Кравчук поставив переможну крапку у матчі. Відзначимо, що у цій серії ворота «гірників» захищав воротар Роман Жмурко, який став одним із героїв серії, коли йому двічі поспіль вдалося продемонструвати свою чудову реакцію і відбити пенальті. Матч вийшов цікавим і сподобався глядачам, серед яких були і гості із Полтави – заслужений тренер України Віктор Пожечевський, голова Асоціації футболу Полтавщини Валерій Головко та Андрій Пісоцький, який кілька років поспіль посідав посаду першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації. Також матч відвідав і президент ФК "Ворскла" Роман Черняк.

Тепер «Гірник-Спорт» очікує результат іншого півфінала, в якому зустрінуться «Кремінь» (Кременчук) та «КЛФ» (Полтава). Саме у цьому поєдинку визначиться другій учасник фіналу, який пройде 20 лютого. Від результату півфіналу, який буде зіграно 16 лютого залежить місце проведення фіналу турніру. Якщо переможцем другого півфіналу буде «Кремінь», то фінал відбудеться у Кременчуці, у разі успіху «КЛФ» - вирішальна гра пройде у Полтаві.