Новини

ПІДСУМКИ ТУРУ. «Гірник-Спорт» - найкращий за відборами та підбираннями м'яча

У матчі проти одного з лідерів Першої ліги київською «Оболонню» команда Ігоря Жабченка була кращою за відборами і підбираннями м'яча. Про що говорять цифри на платформі Wyscout та результатами на табло.

За верховими єдиноборствами лідерство в групі «Б» отримав «Гірник-Спорт» (83/44). Проте втрат вистачало. 144 рази втрачали м'яч «гірники». Це найгірший показник не лише в групі «Б», а й загалом у Першій лізі.

Цікаво, що «Гірник-Спорт» у порівнянні з «Оболонню» менше володів м'ячем, проте наніс 12 ударів у сторону воріт киян, 4 з них прийшлися у створ воріт. «Гірники» у цьому показнику поступилися лише ЛНЗ - 19.

«Гірник-Спорт» у грі з «Оболонню» був кращим у єдиноборствах в атаці, верхових єдиноборствах, а також єдиноборствах за нейтральний м'яч.

Щодо індивідуальних номінацій, то нападник Владислав Горбаченко став кращим у єдиноборствах. А ось у боротьбі за м'яч на «другому поверсі» одразу двоє «гірників» увійшли в трійку кращих: Владислав Горбаченко та Даниїл Хондак. До речі, Даниїл також добре зіграв у відборах.

Попередній матч - дербі з «Кременем» став одним з тих, які переглянула велика кількість глядачів. За даними ПФЛ, понад 100 тисяч глядачів зібралося на каналі ПФЛ 18 вересня, коли у 4 турі грали «Діназ» – «Карпати», «Буковина» – «Прикарпаття» (0:1) та «Кремінь» – «Гірник-Спорт» (7:0).

Навіть на фоні розгромної поразки від «Кременя», індивідуальну майстерність проявили двоє «гірників». Якщо говорити мовою цифр, то Сулейман Сейтхалілов потрапив у 10 кращих за обводками та єдиноборстві в атаці, а Цвіренко Максим у відборах та підкатах.
2022