«Гірник-Спорт-2» стартував із нічиєї у благодійному турнірі на підтримку ЗСУ

Молодь із команди «Гірник-Спорт-2» стартувала сьогодні у першому благодійному турнірі на підтримку Збройних сил України "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!", який проводить Асоціація футболу Кременчука. У дебютному матчі турніру, який відбувся на стадіоні «Кремінь-Арена ім. О.Бабаєва» «Гірник-Спорт-2» зустрівся із командою «Кремінь-2006».

Гра виявилася цікавою, а інтрига зберігалася до кінця матчу. У підсумку нічия3:3.
На 15-й хвилині після передачі Олександра Подрезана Максим Шептицький ударом головою відкрив рахунок, однак наприкінці першого тайму «Кремінь-2006» зрівняв рахунок з пенальті. На 37-й хвилині рахунок став – 1:1.

Другий тайм краще почала команда з Кременчука, яка вийшла уперед на 47-й хвилині – 2:1. Господарі поля зарано повірили в успіх і надалі «Гірник-Спорт-2» перехопив ініціативу та забив два м’ячі поспіль. На 59-й хвилині Вадим Журавель (він раніше виступав у команді «Металіст 1925» U-19, а зараз приїхав на перегляд до «гірників») спочатку заробив, а потім реалізував пенальті – 2:2. Не пройшло і десяти хвилин, а Вадим Журавель міг оформити дубль, але пробив вище воріт з близької відстані.

Втім, «Гірник-Спорт-2» вийшов вперед завдяки голу, який оформили брати Шептицькі: старший – Максим зробив довгу передачу, а молодший брат – Михайло в один дотик в близької відстані не дав шансів воротареві «Кременя-2006». Так «гірники» вийшли вперед – 3:2.

Але на 75-й хвилині «Кремінь-2006» все ж таки зрівняв рахунок. Спочатку м’яч після дальнього пострілу влучив у поперечину, але приземлився біля воріт, де краще зіграв захисник кременчужан, який ударом головою встановив рівновагу – 3:3.

«Гірник-Спорт-2» грає у групі «Б», в якій усього виступають чотири команди. У іншому матчі цієї групи «Перемога» перемогла команду «Харків» - 3:0. Ще одна четвірка команд склала групу «А». У стартовій грі турніру ФК «Кременчук» переграв «Зорю» - 2:1, а ФК «Глобино» та «Нацгвардія» зіграли унічию – 2:2.