ДЮФЛУ. Юні "гірники" взяли чотири очки у матчі із «ДЮСШ ім. Горпинка»

Команди «Гірника-Спорт» провели останні домашні матчі цього року у чемпіонаті ДЮФЛУ. У 10-му турі юні «гірники» зустрічалися із полтавською командою «ДЮСШ ім. Горпинка». «Гірник-Спорт» (U-17) розгромив суперника із рахунком 4:0, а молодша команда вікової категорії U-15 зіграла унічию – 0:0.

U-17. «Гірник-Спорт» - «ДЮСШ ім. Горпинка» - 4:0. Голи: Ванін Максим, 11 (1:0), Лисенко Віталій, 39 (2:0), Лисенко Віталій, 48 (3:0), Ванін Максим, 49 (4:0).

Команда «Гірник-Спорт» (U-17) впевнено почала гру та взагалі видала один із кращих матчів у поточному чемпіонаті. У дебюті гри помилкою захисту скористався Максим Ванін, який прицільним ударом відкрив рахунок – 1:0. Потім, у двох епізодах свою команду врятував голкіпер Станіслав Козлов. Його два сейві додали впевненості партнерам. Наприкінці першого тайму свою «фірмову» комбінацію розіграли Ігор Буланша та Віталій Лисенко: перший накинув м’яч зі стандарту, а другий - ударом головою відправив його у ворота – 2:0. На початку другого тайму «Гірник-Спорт» (U-17) відправив суперника у нокаут, коли протягом хвилини забив ще два голи. Віталій Лисенко та Максим Ванін оформили у цій зустрічі гольові дублі. Цією перемогою «Гірник-Спорт» (U-17) зміцнив своє становище у групі лідерів групи.

U-15. «Гірник-Спорт» - «ДЮСШ ім. Горпинка» - 0:0.

За кількістю гольових моментів та невикористаних можливостей цей матч перевищив зустріч старших команд. Але забитих м’ячів так і не було. Більшу частину матчу атакували гравці «Гірника-Спорт» (U-15), але не знайшли шляхів, як зламати оборону суперника на чолі з їхнім лідером - капітаном команди та голкіпером, який впевнено діяв у рамці та на виходах протягом усього поєдинку. А ось «ДЮСШ ім. Горпинка» мала не так багато моментів, але після перерви двічі мала шанс і зовсім увезти перемогу. Але в одному випадку господарів врятувала хрестовина каркасу воріт,а в іншому – гравець полтавської команди не замів направити м’яч у порожні ворота. Незважаючи на те, що фаворитом у цій грі вважалися гравці «Гірника-Спорт» (U-15) нульова нічия виглядає закономірним результатом матчу.

Щодо підсумку цього двобою, яким команди «Гірника-Спорт» відкрили друге коло чемпіонату, то звернемо увагу, що у домашній зустрічі юні «гірники» заробили ті ж самі 4 очки, які вони привезли після гри першого кола. Єдина різниця, що цього разу перемога виявилася на боці команди «Гірник-Спорт» (U-17) (у першому колі була нічия - 1:1), а унічию зіграли гравці команди «Гірник-Спорт» (U-15), які у першому колі привезли із Полтави перемогу із рахунком – 2:0.

Наступні матчі у чемпіонаті ДЮФЛУ юнацькі команди «Гірника-Спорт» проведуть наступної суботи, 13 листопада у Харкові із місцевою «Ареною».