Новини

Роман Локтіонов: «Зробили сьогодні, все що планували»

Головний тренер «Кременя» Роман Локтіонов прокоментував перемогу із великим рахунком над «Гірником-Спорт».


- Роман Борисович, сьогодні, мабуть одна з найкращих ігор команди. Поділіться своїми враженнями?

- Традиційно, хочу подякувати ЗСУ, за те що вони дають нам можливість жити та грати у футбол. Хочу привітати наших вболівальників з цією перемогою. Думаю, що їм сподобалась гра команди та результат. Що стосується матчу, сьогодні грало дві команди з молодими гравцями. «Кремінь» виявився сьогодні найсильнішим. Зробили сьогодні, все, що запланували. Знали, як будувати матч і найголовніше, була реалізація моментів на дуже високому рівні. З цього і випливає результат матчу.

- Вітаємо вас з поверненням на рідну арену, сьогодні як кажуть «і стіни допомагали». Цей фактор вплинув на результат?

- Дуже школа, що сьогодні довелося, грати без уболівальників. Сподіваюсь, що вони дивились трансляцію і підтримували нас. Усіх вітаю з цією перемогою. Такого футболу вони давно не бачили.

- Головний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко зробив вам сьогодні комплімент, що їх переїхав Манчестер Сіті…

- Іноді трапляється, що одна команда грає, а друга ні. У нас сьогодні все виходило. Все що ми запланували, ми реалізували. Вивчили слабкі сторони супротивника та працювали над реалізацією власних моментів. Ми не зупиняємось, продовжуємо працювати далі та покращувати свій результат. Сьогодні, відпочинемо, а вже у п’ятницю у нас матч з «Полтавою». Забуваємо цей результат і ідемо далі.

Після сьогоднішнього матчу «Кремінь» посідає 4 сходинку, маючи у своєму активі 7 очок. Що стосується команди з Горішніх Плавнів, то «гірники» посідають 7 сходинку, маючи 1 очко.

Наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє 24 вересня вдома із київською «Оболонню».


Анастасія ШАПОВАЛОВА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022