"Гірник-Спорт" завершив чемпіонат

“Верес” приїхав до Горішніх Плавнів у статусі чемпіона Першої ліги. Всі завдання на сезон рівненський клуб виконав, тож ціла група гравців основного складу “Вереса” пішла у відпустку ще до закінчення чемпіонату. Головний тренер команди Юрій Вірт вирішив надати додаткові дні відпочинку тим гравцям, які на це заслуговували.

У заявці “Вереса” було тринадцять гравців. На лаві запасних залишався воротар та лише один польовий гравець — форвард Роберт Гегедош, який з’явився у грі у другому таймі. У Горішніх Плавнях “Верес” грав по-чемпіонські навіть незважаючи на те, що усі завдання на сезон клуб вже виконав: виграв чемпіонат у Першій лізі та підвищився у класі.

Гості почали створювати один за одним небезпечні моменти, але голкіпер “Гірника-Спорт” Роман Жмурко грав надійно та рятував свою команду. Перелом у матчі міг статися після ось цього епізоду, але Лукас Вентура не реалізував свій момент. Бразилець “Гірника-Спорт” цілив у ближній кут воріт, але йому трохи не вистачило влучності. Верес до перерви все ж таки вийшов вперед за рахунком. Влучний удар здійснив Валерій Кучеров. Опинитися м’ячу у воротах допоміг невеличкий рікошет від ноги захисника “Гірника-Спорт”.

Після перерви господарі почали частіше бити по воротах, але цим дальнім ударам “гірників” не вистачало влучності. А далі одна із атак “Вереса” знову виявилася результативною. Віталій Дахновський після індивідувальних дій влучив у нижній кут воріт Романа Жмурка - 2:0 на користь гостей.

“Гірник-Спорт” боровся до останнього і зумів скоротити рахунок до мінімального. Приємні емоції були на трибунах “Юності” після ось цієї атаки, яку результативно завершив Назарій Богомаз. Для гравця це дебютний гол у Першій лізі.

Матч завершився із рахунком 2:1 на користь “Вереса”. “Гірник-Спорт” завершив чемпіонат на дев’ятому місці.

Чемпіонат України з футболу у Першій лізі завершено. За його підсумками "Верес", "Чорноморець" та "Металіст 1925" підвищаться у класі. "Кремінь" та "Кристал" чекає Друга ліга. Наступний сезон у Другій лізі стартує 25 липня. Гравців “Гірника-Спорт” очікує невеличка відпустка. Вже 23 червня команда почне підготовку до наступного сезону.