Новини

Сергій Дірявка: «Треба зібрати усю волю в кулак і вирішити головне завдання!»

Головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка зазнав із своєю нинішньою командою найбільш гірку поразку у матчі 5-го туру в Івано-Франківську. Події гри із «Прикарпаттям» наставник «гірників» прокоментував наступним чином:
- Цей результат – це мій сором і біль, він залишиться зі мною, - зазначив Сергій Дірявка. – Так рахунок 1:6 – це факт, але якщо казати про футбол, то перший тайм для нас був найкращим таймом за якостю гри, якщо брати весняну частину сезону. Ми знали, що команда-супротивник дуже досвідчена. Вона дуже добре грає на стандартах. Коли ми з ними зіграли у Горішніх Плавнях унічию (1:1), то за рахунку 1:0 на нашу користь, теж з кутового ми пропустили гол. Зараз знову ми нічого не змогли протидіяти стандарту суперника. До перелому у грі в нас були дуже добрі атаки, моменти і якщо звертати увагу не на рахунок, а на якість гри – то більшу частину матчу вона була досить непоганою.
Другий тайм – для мене не зрозумілий. Я казав хлопцям, що найголовніше – це честь на футбольному полі. І все вирішується на футбольному майданчику. Ти собі кажеш, хто ти такий, як футболіст. Сам для себе вирішуєш, чи ти спостерігач, або ти в цьому процесі проявив себе і в подальшому маєш шанс грати у футбол.
- Погодьтесь, що ключовий момент став відрізок від 69-ї по 71-шу хвилини. Ваша команда пропустила три м’ячі!

- Мені здається, що у цей проміжок часу мені відрізали кожен шматочок мого тіла. Це для мене незрозуміло, але я завжди казав, що футбол – це гра помилок. Хто менше робить помилок, той виграє. Нажаль, ми сьогодні зробили дуже багато помилок. Так програвати для мене неприпустимо. Але в нас ще є три гри. Подивимось, як наші конкуренти зіграють.
У нас дві домашні ігри. Нам потрібно зібрати усю силу волі і виявити її на полі, тому що ті хлопці, які зараз є у команді, саме вони будуть вирішувати дуже важливе питання.
Я сподіваюсь, що головне завдання – збереження місця у VBET UA Перша, ми виконаємо за спортивним принципом.

Іванка КУТОВА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт»

2023