Новини

«Гірник-Спорт» виграв благодійний турнір «Разом до перемоги!»

Цей турнір, який проводився на підтримку ЗСУ, починала команда «Гірник-Спорт-2» під керівництвом Сергія Свистуна та Сергія Коннова, у якій було чимало вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт», а також та гравці, які залишилися у команді. Переможну крапку у турнірі вже поставила головна команда «Гірник-Спорт», яка скористалася можливість отримати ігрову практику.

У фіналі у команди Ігоря Жабченка не виникло труднощів. Вже у першому таймі «гірники» забили чотири голи, а у другому – три. Цікаво, що більшу частину другого тайму «Гірник-Спорт» грав у меншості. Спочатку у десятьох, а потім на полі у «гірників» залишилися дев’ять гравців – вісім в полі і один воротар. Серед них на полі після перерви з’явилися і два вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» Олександр Подрезан та Максим Шептицький.

У меншості «Гірнику-Спорт» довелося грати через пошкодження у одного з гравців, а іншого футболіста тренерський штаб вирішив поберегти. У цій ситуації «Гірник-Спорт» намагався більше контролювати м’яч та проводити швидкі контратаки, завдяки яким і вдалося збільшити рахунок.

Після фіналу відбулася церемонія нагородження. «Гірник-Спорт» отримав золоті медалі та Кубок переможця. Срібним призером турніру стала команда «Нацгвардія». У матчі за третє місце «Перемога» із Семенівки у серії пенальті перемогла ФК «Кременчук» (у основний час матч завершився із рахунком – 5:5). Тож, «бронза» поїхала до Семенівки.

Крім того, кращим гравцем турніру визнали захисника «Гірника-Спорт» Дениса Черниша, який пройшов із командою усю турніру дистанцію.

Відзначимо, що на рахунку гравців «Гірника-Спорт», які перебувають на перегляді - два дублі. Один з них стався у першому таймі і він на рахунку гравця, який перебуває на перегляді. Йому вдалося забити голи на 32-й та 34-й хвилинах. До цього на 4-й та 8-й хвилинах відзначилися ще двоє потенційних новачків. Другий дубль виконав Вадим Журавель (на 59-й та 65-й хвилинах), який також перебуває на перегляді, але до цього вже відзначався забитим м’ячем ще у стартовому поєдинку турніру за «Гірник-Спорт-2». Завершальну крапку у цій грі поставив захисник Олексій Малакі, який забив останній гол на 75-й хвилині.

Кубок та медалі командам вручали представники Асоціації футболу Кременчука та голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік. Також було презентовано обладнання - повітряний компресор та пуско-зарядний пристрій фірми «Dnipro-M». Їх організатори турніру закупили на благодійні внески від команд та спонсорів та передали капітану команди «Нацгвардія» Владиславу Паську.