«Гірник-Спорт» та «Кремінь» провели благодійний матч

У Горішніх Плавнях на стадіоні спорткомплексу «Юність» відбувся благодійний матч, у якому мінімальну перемогу здобули господарі поля.

«Гірник-Спорт» - «Кремінь» - 2:1

Голи: Куць Іван, 9 з пенальті (0:1), Чернецький Данило, 16 (1:1), Холявко Руслан, 49 (2:1).

Вилучення: Яковенко Павло, 8.

Початок першого тайму вийшов жвавим і його головні події відбулися у перші двадцять хвилин. Спочатку у ворота «гірників» був призначений пенальті за гру рукою Павла Яковенка, який до останнього намагався врятувати ворота і інстинктивно потягнув руку до м’яча, який прямував до воріт. Після цього епізоду арбітр Іван Сухієнко призначив одинадцятиметровий у ворота господарів та вилучив прямою червоною карткою Павла Яковенка. Пенальті у складі «Кременя» реалізував Іван Куць - 0:1.

Згідно статусу матчу вилучення відбулося із правом заміни, тож команди продовжили грати рівними складами. «Гірнику-Спорт» вистачило менше десяти хвилин аби відігратися: зусилля партнерів влучним ударом завершив Данило Чернецький - 1:1.

У другому таймі у складі «Гірника-Спорт» відбулося значне підсилення: на полі з’явилися Сергій Романов та Юрій Батюшин, який вирішив підтримувати ігрову форму у Горішніх Плавнях. Саме ці гравці були найбільш помітними на полі і гольову атаку після перерви розігнав саме Романов, а завершив її вихованець «Гірника-Спорт» Руслан Холявко, який до війни діяв у складі кропивницької «Зірки», вдруге засмутив «Кремінь» - 2:1. У другому таймі «Гірник-Спорт» мав ініціативу: у господарів була серія дальніх пострілів від від Батюшина та Романова, але рахунок матчу не змінився.

Наприкінці матчу відбулася приємна подія. Багаторічний вболівальник «Гірника-Спорт» Анатолій Твердохлєб вручив капітанам команд символ цього поєдинку – сувенірний м’яч, який зроблений із дерева і на якому є назви команд та підпис: «Заради перемоги України»! Цей м’яч зроблений місцевим майстром, але здолав великий шлях по стадіонах у Голландії, разом із вірним вболівальником «Гірника-Спорт» Анатолієм Твердохлєбом.

«Гірник-Спорт»

30. Скорик Олександр (33. Станіслав Козлов, 46), 21. Подрезан Олександр (10. Латинцев Антон, 81), 15. Черниш Денис, 12. Яковенко Павло (14. Шинкаренко Дмитро, 9), 19. Шептицький Максим (3. Вороп Микола, 66), 11. Мильченко Артем (Буланша Ігор, 72), 7. Кулаковський Артем (8. Батюшин Юрій, 46), 17. Росляков Владислав (5. Сорочан Ярослав, 66), 28. Якубовський Павло (9. Романов Сергій, 46), 22. Холявко Руслан (10. Михайленко Данило, 52, Радько Денис, 72), 20. Чернецький Данило (16. Шептицький Михайло, 57).

Головний тренер – Жабченко Ігор, тренер – Сак Юрій, тренер «Гірника-Спорт-2» - Свистун Сергій.