Цього року присутність «Гірника-Спорт» у одній із найбільш популярних соцмереж змінилася на краще, тут постійно з’являється цікава та оперативна інформація, яка дозволяє вболівальникам клубу із Горішніх Плавнів завжди бути у курсі подій команди. Як наслідок, є результат. Із квітня кількість читачів, завдяки активній і креативні діяльності нашого SMM-менеджера Анастасії Шаповалової, збільшилася на 700 читачів!
![](https://static.tildacdn.com/tild3865-6565-4764-b739-343965383866/Insta2.jpg)
Ми впевнені, що 2000 читачів, це тільки початок і зовсім скоро тут будуть підкорені й наступні рубежі. А зростанню кількості читачів буде сприяти, як креативна робота нашого фахівця із SMM, так і перемоги та досягнення «Гірника-Спорт».
![](https://static.tildacdn.com/tild6163-6465-4232-b438-663166306136/Insta3.jpg)