«Гірник-Спорт» - «Металург» - 1:1. Бойова нічия на важкому полі

«Металург» уник поразки у Горішніх Плавнях на першій компенсованій хвилині, коли забив рятівний для себе гол. «Гірник-Спорт» був близьким до другої перемоги у чемпіонаті, але у підсумку поділив очки із гостями із Запоріжжя.

«Гірник-Спорт» - «Металург» - 1:1

Голи: Горбаченко Владислав, 14 (1:0), Шалфєєв Єгор, 90+1 (1:1)

«Гірник-Спорт» активно провів першу половину гру. На 14-й хвилині Роман Бодня виконав удар зі штрафного, після якого м’яч влучив у стійку воріт і відскочив до Владислава Горбаченка, який в ударом один дотик відкрив рахунок у матчі – 1:0.

До перерви «гірники» мали моменти, але не зуміли їх використати, аби подвоїти свою перевагу ще у першому таймі. Найбільш небезпечний момент був у Сулеймана Сейтхалілова, який на 37-й хвилині міцним ударом атакував ворота запоріжців, але голкіпер «Металурга» перевів м’яч на кутовий.

Другий тайм більш активно проводили гості, які намагалися уникнути поразки. Оборона «Гірника-Спорт» увесь тайм грала надійно, але все ж таки пропустила атаку на першій компенсованій хвилині, коли Єгор Шалфєєв ударом головою влучив у дев’ятку воріт Максима Коваленка – 1:1. «Металург» мав момент на четвертій компенсованій хвилині, але після навісу зі стандарту Олексію Сидорову не вдалося як слід обробити м’яч.

Гра проходила у непростих умовах. Увесь день дощ не зупинявся у Горішніх Плавнях, тож гру команди проводили на важкому полі, яке наприкінці поєдинку ще більше ускладнило умови для гравців. Втім, це випробування витримали обидві команди, які завершили зустріч бойовою нічиєю.

Заключний 14-й тур першого етапу чемпіонату пройде у неділю, 27 листопада. У цей день «Гірник-Спорт» зіграє на виїзді із черкаським «ЛНЗ». До цього поєдинку у «гірників» може відбутися ще одна зустріч, адже ще не вирішена доля перенесеного домашнього матчу 2-го туру «Гірник-Спорт» - «Чернігів», який мав відбутися у Горішніх Плавнях цього тижня.