Новини

Ігор Жабченко: «Будемо працювати з молодими гравцями»

Головний тренер «Гірника-Спорт» у інтерв’ю телеканалу «Футбол» розповів про найближчі плани команди та майбутні зміни у житті клубу.

- Ми обов’язково стартуватиме у чемпіонаті України серед команд Першої ліги, але знову доведеться будувати нову команду, тому що досвідчені та провідні футболісти нашої команди порозходилися, - цитує Ігоря Жабченка «Футбол NEWS». - Той же Андрій Понєдєльнік поїхав до Кривого Рогу, ще група гравців знайшла собі інші команди. На сьогодні в нас така ситуація, що доведеться працювати з молоддю, виховувати її та допомагати молодим гравцям підвищувати свою майстерність. Щодо формату чемпіонату, то його повинні нам були надіслати… Там була чи вісімка, чи десятка команд у групі, в якій ми будемо. Але поки що остаточного рішення нам не надіслали і поки що ми нічого не знаємо. Старт підготовки в нас залежить від початку чемпіонату. Якщо він почнеться 1 вересня, то десь 20 липня ми зберемося, я вважаю нам вистачить часу для підготовки.
Інша справа, як це все буде проходити, якщо під час матчу буде лунати сирена про повітряну тривогу. Якщо годину, або дві, будемо ховатися у бомбосховищі, то не знаю, як потім гравці будуть продовжувати матч, або вже не будуть його продовжувати… Багато запитань…

- У вас є своє бачення того, як належить провести цей чемпіонат?

- Враховуючи логістику та переїзди я вважаю, що треба ці вісімки або десятки команд у групі були відносно недалеко по відстані одна від одної. Зараз і паливо подорожчало у ціні і напевно будуть значні витрати на проживання, тому десь у стокілометровій зоні треба знайти місце зустрічі, аби три-чотири міста мали би приймати ігри. Такі міста треба визначити на Західній Україні, тут у нас – у Центральній частині країни.

- Чи є у Вас розуміння того, що ті ж самі Горішні Плавні можуть приймати ігри?

- Сирени вони повсюди лунають у нашій країні, і ми не знаємо, куди прилетять ракети. Ці безшабашні орки вони стріляють скрізь і їм неважливо кули стріляти – по стадіонам, по будівлям. Таке відчуття, що вони особливо не розбираються куди випускають ці смертоносні ракети. Розмовляєш з молодими хлопцями, з їхніми батьками, щоб приїхали сюди… Але батьки бояться і не відпускають своїх дітей до нас.
Все буде добре, орків розіб’ємо. Я сподіваюсь тільки на це. І можливо в нас буде такий стрибок і в це хочеться вірити в те, що появиться дуже багато молодих перспективних хлопців, таких як Забарний… Буде все добре і саме головне зараз перемогти у цій війні. Щоб хлопці скоріше повернулися додому і всі були живі та здорові. Оце саме головне.

2022