Гірник-Спорт-2 після серії пенальті вибуває із Кубка

7 серпня у смт Велика Багачка відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу. "Гірник-Спорт-2" після домашньої перемоги із рахунком 2:1 боровся до останнього і мав непогані шанси вийти до наступного раунду, але не пощастило у серії пенальті.

"Велика Багачка" - "Гірник-Спорт-2" - 2:1 (1:2 - перший матч), серія пенальті - 5:4.

"Гірник-Спорт-2": Ночовний, Новіков (к), Урода, Слива, Білошицький, Яковенко, Бессонов, Якубовський, Подрезан, Білобровка, Прутян.

ПОДІЇ МАТЧУ:

СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ:
Велика Багачка забиває гол і виходить до наступного раунду.
Корольков забиває - 0:1

Після овертайму рахунок не змінився. Команди пробивають серію пенальті.

Гірник-Спорт-2 забив гол і перевів гру в овертайм. Гол забив Ночовний.

54 хв. Євгеній Слива отримав друге попередження і залишив Гірник-Спорт-2 у меншості.

51 хв. ГОЛ. 2:0. Велика Багачка подвоїла рахунок.

46 хв. У Гірника-Спорт-2 заміна: замість Білошицького вийшов Млинець.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

ПЕРЕРВА

44 хв. попередження отримав Білобровка.

40 хв. ГОЛ. 1:0. Велика Багачка відкрила рахунок.

37 хв. попередження отримав Євгеній Слива.

31 хв. небезпечний момент біля воріт Гірника-Спортт-2

28 хв. заміна у команді "Гірник-Спорт-2": Твердохліб Дмитро замість Бессонова Артема.

21 хв. Велика Багачка відправила м'яч в сітку воріт Гірника-Спорт-2, але гол не було зараховано. Гра продовжується. Рахунок - 0:0.

11 хв. - Велика Багачка знову створила небезпечний момент.

1 хв. - Господарі вже на першій хвилині ледве не відкрили рахунок після дуже небезпечного моменту.