Результативна гра і перемога «Гірника-Спорт» над «Колосом»

«Гірник-Спорт» завершив тренувальні збори контрольним матчем із аматорською командою з Харківщини – «Колос» (Сахновщина).
«Гірник-Спорт» - «Колос» (Сахновщина) – 5:3. Голи: Громенко Владислав, 3 (1:0), Кравченко Ярослав, 15 (2:0), ?????, 30 (2:1), Кравченко Ярослав, 40 (3:1), ????, 44 (3:2), Романов Сергій, 61 (4:2), ????, 72 (4:3), Шинкаренко Владислав, 80 (5:3).

Гра вийшла результативною, адже команди забили на двох вісім м’ячів. Після двох пропущених голів гості зуміли відігратися, а потім ще двічі скорочували різницю м’ячів до мінімальної. Особливо вразив удар гравця «Колоса», коли гостями з Харківщини був забитий другий гол: м’яч після дальнього пострілу влетів у дев’ятку.

«Гірник-Спорт» активно почав зустріч, забив два швидких м’ячі, але потім гравці «Колоса» зуміли провести результативну атаку. Перед перервою команди ще раз обмінялися забитими м’ячами.

У другому таймі команди продовжили підвищувати результативність, а останнє слово було все ж таки за «Гірником-Спорт». У заключній частині матчу головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка випустив на поле юних вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт». Тож, досвід гри за першу команду отримали 16-річний Михайло Шептіцькій, 15-річний Андрій Конох, а також наймолодший учасник цього поєдинку – 14-річний Дмитро Шуров.

«Гірник-Спорт» завершив тренувальні збори і наступного тижня готуватиметься до першої офіційної гри цього року. 9 квітня «гірники» вдома зіграють із івано-франківським «Прикарпаттям».