Новини

НОМІНАЦІЯ. Владислав Громенко - найкращий молодий гравець 11-го туру

Те, що у матчі 11-го туру, в якому “Гірник-Спорт” грав із «Кременем» (1:2) не все було так погано, свідчить номінація «Найкращий молодий гравець туру», до якої потрапив півзахисник команди «Гірник-Спорт» Владислав Громенко. 

Цю номінацію, разом із символічною збірною 11-го туру чемпіонату України Першої ліги традиційно визначає портал Sportarena. Ось як обгрунтували свій вибір у номінації «Найкращий молодий гравець туру» експерти. До речі, для Владислава Громенка це був дебютний вихід в основному складі «Гірника-Спорт» цього сезону.

«В особі цього 19-річного флангового півзахисника хочеться підтримати весь Гірник-Спорт, - зазначила Sportarena. - У поточному сезоні в формі клубу грає фактично «молодіжна збірна» з непоганих заготовок професіональних футболістів, технічних і швидкісних хлопців, які отримали шанс (навіть десь достроково) спробувати дорослий футбол. Грають вони весело, яскраво, проте це не той випадок, коли від стрімко омолодженої команди можна вимагати результату. Громенко в матчі з «Кременем» забив і загострив ще в кількох моментах, але його команда програла дербі, маючи претензії щодо суддівства».

2022