«Гірник-Спорт-2» із перемоги почав другий етап

Друга команда «гірників» на початку другого етапу перемогла ДЮСШ ім. Горпинка із рахунком - 2:1.

За згодою обох команд цей матч, який повинен був відбутися у Полтаві, був зіграний на штучному полі СЗОш № 5 ім. Л. Бугаєвської у Горішніх Плавнях.

«Гірник-Спорт-2» почав матч у наступному складі: воротар - Скорик, у захисті - Латинцев (справа), Твердохліб, Новіков (центральні захисники), Макаренко (зліва), у півзахисті - Вороп та Яковенко (опорна зона), Якубовський (зліва), Серіков (справа), Буланша (під нападаючими), у нападі - Чернецький. У запасі: Олексенко, Радько, Козлов.

Гра для «Гірника-Спорт-2» склалася непросто. Суттєві труднощі виникли вже у середині першого тайму, коли на 25-й хвилині за другу жовту картку був вилучений Микола Вороп. Але господарі поля зуміли виявити характер і не дозволили супернику переломіти хід поєдинку.

Після перерви «Гірнику-Спорт-2», який грав у меншості, вдалося організувати контратаку, після якої на 54-й хвилині Павло Якубовський відкрив рахунок - 1:0. Пропустивши гол гості також опинилися у меншості, і після вилучення у складі ДЮСШ ім Горпинка команди грали рівними складами. «Гірник-Спорт-2» протягом поєдинку контролював хід подій, а на 90-й хвилині ще одна контратака команди з Горішніх Плавні взавершилася взяттям воріт. Павло Яковенко із глибини поля віддав передачу на Данила Чернецького, який встановив рахунок - 2:0.

Вже на другій компенсованій хвилині другого тайму ДЮСШ ім. Горпинка відіграли один м`яч. Втім, гра завершилася перемогою «Гірника-Спорт-2» із рахунком - 2:1.

Команда Сергія Свистуна має в своєму активі дев’ять очок. У «Гірника-Спорт-2» стовідсотковий результат – три перемоги у трьох матчах. Різниця м’ячів – 8:3. Від найближчого переслідувача «Гірник-Спорт-2» відділяє шість очок. Найкращим бомбардиром групи «Б» є гравець «Гірника-Спорт-2» Руслан Холявко.

Турніре положення групи «Б»:

1. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 9 очок (різниця м’ячів – 8:3)

2. ДЮСШ «Горпинка» (Полтава) – 3 очки (7:7)

3. «КСК» (Полтава) – 3 (5:6)

4. «УОР» (Бахмут) – 0 (2:6)

Наступний матч «Гірник-Спорт-2» проведе у суботу, 24 вересня. На стадіоні СЗОШ № 5 «гірники» прийматимуть гравців «КСК» із Карлівки. Початок матчу – о 12:00.