Новини

МИКИТІН: «У Горішніх Плавнях заробили цінне очко»

Головний тренер «Металурга» Володимир Микитин прокоментував події матчу його команди у Горішніх Плавнів. Після нічиєї (1:1) запоріжці потрапили до чемпіонського раунду Vbet UA Перша.

- Володимире Богдановичу, у непростих умовах Ваша команда врятувалася від поразки. Ваші враження від поєдинку?

- Звичайно, що поле сьогодні було у жахливому стані. Гадаю, жодна команда не полюбляє на такому полі грати. У грі із «Гірником-Спорт» ми виявили характер. Ми розуміли, що буде дуже багато боротьби та єдиноборств. Хочу подякувати нашим хлопцям. Не дивлячись на стан газону, вони намагалися грати у той футбол, який би ми хотіли бачити від них. Було дуже багато довгих передач з боку обох команд. Тому на перше місце виходила боротьба, підбори та швидкі контратаки.

Вважаю, що в другому таймі ми повністю переграли суперника. Ми притиснули їх у своїй штрафній. Ми домінували повністю та досягли такого результату, який за великим рахунком - нас задовольнив. Нічия закономірний рахунок.

- Непогано спрацювали заміни, Білоцерковець та Дворенко створювали напругу.

- Ми планували ці заміни. Ми знали, що цілий матч не зможе витримати Богдан Могильний, тим більше на такому важкому полі. Йому більше подобається поле яке дозволяє йому грати. Але він все одно молодець, адже виконав усі наші настанови. Замість нього на поле вийшов Білоцерковець, який додав гостроти на полі. Інші заміни були проведені вже залежно під ходу подій на полі. Також у нас була вимушена заміна Піддубного. Ми вирішили не ризикувати та випустили гравців які атакують: це Кіча та Сад. І це спрацювало.

- У боротьбі за четвірку це зароблене очко дуже цінне, «Металург» потрапив до чемпіонського раунду…

- Ми дивимось тільки вперед. Звісно це - цінне очко. Я підкреслюю, що це дуже важлива нічия. У нас наступний матч також дуже важливим з «Оболонню». Будемо готуватися вже до неї.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт»
2022