Новини

Цікавий матч та результативна нічия

Команда «Гірник-Спорт» (U-15), яку тренує Сергій Коннов, провела товариську зустріч із однолітками із кременчуцького «Кременя». Матч завершився нічиєю – 5:5.

Матч, який відбувся у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Л.І.Бугаєвської  вийшов дуже цікавим та проходив на високих швидкостях, незважаючи на спекотну погоду.

У складі команди «Гірник-Спорт», в якому діють гравці 2007 року народження, були й чотири представники команди «гірників» 2006 року народження, серед них були Михайло Шептицький, Нікіта Макаренко та Ярослав Сорочан, які також діють у складі «Гірника-Спорт-2», а у нинішні часи навіть приєднуються до тренувань та гри основної команди «гірників». Також у складі «Гірника-Спорт» (U-15) діяв гравець 2006 року народження Олексій Віденський.

Вже у першому таймі команди продемонстрували непогану результативність і пішли на перерву за рахунку – 2:2. У складі «Гірника-Спорт» (U-15) відзначилися Богдан Дубровін та Олександр Каменський.

У другому таймі хет-трик вдався Михайлу Шептицькому, після чого господарі повели у рахунку – 5:2. Надалі у «Гірника-Спорт» (U-15).  Потім у команди з Горішніх Плавнів було ще кілька нереалізованих моментів. Втім, наприкінці матчу, коли в обох командах відбулися заміни, гостям із «Кременя» вдалося врятуватися: менше ніж за десять хвилин вихованці тренера Сергія Мурадяна забили три м’ячі і зрівняли рахунок у грі.

Цікаво, що протягом усього матчу за діями юнаків «Гірника-Спорт» спостерігали представники тренерського штабу головної команди «гірників» - головний тренер Ігор Жабченко та його помічник Юрій Сак.

У п’ятницю, 10 червня, у Кременчуці знову буде два матчі за участі команд «гірників».
«Гірник-Спорт» (U-15) зіграє із командою «Кремінь» (U-14), а потім матч проведуть команди «Гірник-Спорт» та юніори «Кременя».