«Перемога» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Крокуємо далі у Vbet Кубку України

У середу, 18 серпня, у матчі другого попереднього етапу Vbet Кубка України «Гірник-Спорт» здобув перемогу. Команда Ігоря Жабченка перемогла у Дніпрі «Перемогу» із рахунком 2:1 та вийшла до наступного раунду турніру.

«Перемога» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Гол: Кожевніков, 9 (0:1), Понєдєльнік, 45+1 (0:2), Валєєв, 55 (1:2).

18 серпня 2021 року. Vbet Кубок України. Другий попередній етап. м. Дніпро. Стадіон «Олімпійські резерви» (поле зі штучним покриттям). 17:00.

Арбітр — Пєсоцький Ярослав (Суми). Асистенти — Юрій Вашкевич (Чернігів), Максим Катющев (Одеса). Четвертий арбітр — Андрій Воєвода (Дніпро). Спостерігач арбітражу — Сергій Возняк Миколаїв.

«Перемога»: 12. Солдатенко Вадим, 19. Велєв Вячеслав, 99. Сердюк Родіон, 33. Сидоренко Данило, 20. Вишневський Микита (8. Цопа Андрій, 46), 88. Валєєв Рінар (к), 23. Павлюк Кирило, 29. Литвяк Богдан, 17. Фхакадзе Джаба, 32. Есьєн Брайт Джон (7. Радченко Артем, 46), 11. Шмельов Даніїл.

Запасні: 12. Суаіб Ібрагім, 10. Кіча Антон, 6. Краєв Владислав, 77. Резесідзе Герасіме, 39. Яременко Юрій, 8. Цопа Андрій, 44. Пономаренко Богдан.

Головний тренер — Воробей Сергій.

«Гірник-Спорт»: 23. Кліщук Андрій, 3. Чуєв Богдан (14. Шинкаренко Дмитро, 62), 5 Кравчук Юрій (к), 24. Цвіренко Максим, 19. Сафіханов Емін, 9. Романов Сергій (6. Кулаковський Артем, 66), 16. Ямполь Ярослав (10. Паламар Руслан, 90), 8. Мильченко Артем, 17. Кожевніков Олександр, 11. Понєдєльнік Андрій (22. Твердохліб Єгор, 46), 18. Сілва Лемос Бруно (77. Яворський Вадим, 62).

Запасні: 26. Клімов Георгій, 15. Черниш Денис, 22. Твердохліб Єгор, 20. Посєвкін Радіон, 27. Федоров Олексій,

Головний тренер — Ігор Жабченко.

Попередження: Мильченко, 41, Кравчук, 54, Жабченко, 79, Кліщук, 90+2, Кулаковський, 90+4.

Перший небезпечний момент створили господарі. На 5-й хвилині Есьєн провшой правим флангом і увірвався у штрафний майданчик, але на щастя для «Гірника-Спорт» удар у Фхакадзе не вийшов. Вже через дві хвилини Бруно ударом головою міг відкрити рахунок, але на влучив у ворота.

На 9-й хвилині «Гірник-Спорт» все ж таки відкрив рахунок. Андрій Понєдєльнік пройшов по правом уфлангу зробив передачу, після якої на підборі вдало зіграв Сергій Романов. Ін пробитв по воротам, але м`яч відскочив від голкіпера і Олександр Кожевніков переправив його у ворота.

На 14-й хвилині Андрій Понєдєльнік виконав удар зльоту. Міг бути гол-красень, але м'яч пролетів поруч із каркасом воріт. Через п'ять хвилин після навісу зі стандарту ударом головою ворота "Перемоги" атакував Бруно, але неточно.

На 21-й хвилині Бруно знову завершував атаку ударом головою, але м'яч знову пролетів поруч із воротами. Через дві хвилини "Гірник-Спорт" знову атакував ворота суперника: по воротах били Мильченко, але його удар заблокували. Потім був ще удар, але неточно.

"Перемога" створила небезпечний момент на 29-й хвилині, але Кліщук після гострої передачі Велєва, перевів м'яч на кутовий. "Гірник-Спорт" знову мав можливість збільшити рахунок, але Бруно пробив ударом головою вище воріт. на 35-й хвилині Романов виконав дальній удар, але м'яч пролетів над поперечиною.

Дуже небезпечний момент створив "Гірник-Спорт" на 39-й хвилині. Спочатку Сергій Романов атакував ворота "Перемоги" після удару із середньої дистанції, але голкіпер суперника відбив м'яч. А потім Кожевніков міг оформити дубль, але пробив трохи вище воріт.

На 41-й хвилині Фкахадзе атакуав ворота Кліщука, але виконав неточну передачу і м'яч пролетів вище воріт. На 44-й хвилині найбільш активний гравець у складі "Перемоги" атакував ворота Кліщука та виконав удар із близької відстані, але голкіпер узяв цей м'яч.
А вже у компенсований час "Гірник-Спорт" подвоїів рахунок після влучного міцного удару Андрія Понєдєльніка - 2:0 на користь "гірників". З таким рахунком завершився перший тайм.

Друга половина, як і початок матчу почався з небезпечного моменту від господарів, але після дальнього пострілу капітана гравця "Перемоги" Рінара Валєєва м'яч пройшов поруч зі стійкою. У наступній атаці "Перемога" знову завершила атаку ударом, але м'яч пішов на кутовий.

На 51-й хвилині "Перемога" ледве не зрівняла рахунок, після удару Валєєва. Але м'яч влучив у ногу Кравчука. На 54-й хвилині Андрій Кліщук узяв м'яч після удару Радченка.

На 55-й хвилині Юрій Кравчук заробив попередження, після чого арбітр призначив штрафний удар. Після цього Валєєв з лівого флангу закрутив м'яч у верхній кут воріт Кліщука - 1:2.

На 64-й хвилині "Перемога" посилила атаку: на поле вийшли екс-гравці "Гірника-Спорт" Антон Кіча та Владислав Краєв. У "Гірника-Спорт" відзначимо дебют Артема Кулаковського, який з'явився на полі на 66-й хвилині.

На 73-й хвилині "Перемога" знову заробила штрафний удар на лівому фланзі, але справа заверщилася лише небезпечним навісом у штрафний майданчик, після чого Андрій Кліщук узяв м'яч. Ближче до кінця матчу жодна з команд не бажала ризикувати та вичікувала помилки суперника, тож гра була без небезпечних моментів. Лише на 82-й хвилині "Перемога" првоела атаку, але вона завершилася не дуже сильним ударом по воротах. У наступній атаці Мильченко побіг на м'яч і ледве не випередив голкіпера господарів. У зіткненні гравець "Гірника-Спорт" отримав невеличке пошкодження.
На 86-й хвилині "Перемога" створила дуже реальну нагоду зрівняти рахунок, але Радченко не влучив у ворота з близької відстані. Дуже пощастило у цьому моменті "Гірнику-Спорт". Через хвилину команди обмінялися неточними ударами. У "Перемоги" це робив Антон Кіча, а у "Гірника-Спорт" в один дотик намагався атакувати ворота "Перемоги" Ярослав Ямполь.

На 90-й хвилині Артем Радченко зробив увірвався у штрафний майданчик "Гірника-Спорт", але удар у гравця "Перемоги" вийшов не сильним.

Вже у компенсований час під час контратаки гостей Артем Кулаковський виборював м'яч у боротьбі із голкіпером "Перемоги", але потім наш гравець опинився на газоні. Здавалося, що пенальті, але у підсумку Кулаковський отримав попередження.

Як би там не було, а матч завершився перемогою «Гірника-Спорт», який вийшов у наступний етап «Кубка України». Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 22 серпня. У грі 5-го туру команда із Горішніх Плавнів прийматиме донецький «Олімпік». Початок гри — о 15:30.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ НА YOUTUBE-КАНАЛІ ФК «ПЕРЕМОГА»