Новини

Вітання Ігорю Жабченку!

Ігор Жабченко є найбільш успішним тренером футбольного клубу «Гірник-Спорт». Разом із «гірниками» Ігор Валентинович здобув золоті медалі Другої ліги сезону 2013/2014 та бронзові нагороди у чемпіонаті Першої ліги сезону 2014/2015. Ці досягнення є найбільшими у історії клубу. 

Ігор Жабченко відомий як тренер, який ставить максимальні завдання, вміє знаходити талановиту молодь, яка потім робить значні кроки у своїй футбольній кар’єрі. У той же час Ігор Валентинович має значні досягнення під час своєї ігрової кар’єри. Він є володарем Кубка України1993/94, триразовим срібним призером чемпіонату України, бронзовим призером чемпіонату України.  

Шановний Ігорю Валентиновичу! З нагоди Вашого Дня народження від імені всієї футбольної сім'ї «Гірника-Спорт» прийміть наші щирі вітання і найщиріші побажання!

Нехай футбольна іскорка, яка у Вас зажди присутня у душі завжди запалювалась в серцях Ваших футболістів та розгорілася величезним полум’ям, що спалює всі перешкоди на шляху до перемоги.

Бажаємо Вам бравого самопочуття і впевнених сил, міцного здоров’я і невгасимого ентузіазму, безперечних перемог і великих досягнень, талановитих учнів і щирої поваги. Нехай, гравці «Гірника-Спорт» втілили Ваші спільні мрії в життя і досягали переможних вершин у матчах будь-якого рівня! 

З Днем народження, Ігорю Валентиновичу!
2021