Новини

Як «Гірнику-Спорт-2» вручали чемпіонський Кубок

Отримали кубок за перемогу та приз кращого бомбардира! Всі ці здобутки на рахунку молодої команди «Гірник-Спорт-2», яка взяла участь у чемпіонаті Кременчука та Кременчуцького району і здобула тут впевнену перемогу.

Церемонія нагородження чемпіонату відбулася на стадіоні “Нафтохімік” після останнього матчу турніру. Перед врученням медалей та призів учасників чемпіонату привітали його організатори.

Спочатку свої нагороди отримали кращі представники суддівського корпусу. Потім черга отримувати трофеї перейшла до гравців. Приз кращого бомбардира турніру дістався Данилу Чернецькому із «Гірника-Спорт», на рахунку якого 15 забитих м’ячів.

Щодо остаточних результатів чемпіонату, то третє місце тут посіла команда футбольного клубу «Кременчук». Другими стали гравці команди «Нафтохімік-Ветеран». Красень-Кубок був вручений чемпіонам - команді «Гірник-Спорт-2», яка впевнено виступила у турнірі та здобула свій перший трофей у історії команди.

Кубок отримав капітан команди Андрій Білобровка. До успіху «Гірник-Спорт-2» привели тренери Володимир Корольков, Євгеній Слива та Сергій Свистун.

Після перемоги у чемпіонаті Кременчука та Кременчуцького району «Гірник-Спорт-2» зосередиться на виступах у чемпіонаті Полтавщини, де команда з Горішніх Плавнів виступає у групі «А» Першої ліги. Найближчі матчі «Гірника-Спорт-2»: 10 жовтня (неділя) - на виїзді із СК «Геологія-2» (Нова Галещина), 13 жовтня (середа) — домашній поєдинок із ФК «Динамо» (Решетилівка).
2021