Новини

Молодий капітан, перші голи «гірників», натяк на премію та невтомний песик

«Гірник-Спорт» провів другий матч у Кубку Віктора Пожечевського, в якому поступився «Дружбі» із Очеретуватого із рахунком - 2:4. Гра вийшла результативною та дозволила тренерському штабу «гірників» перевірити групу новачків, які вийшли у складі команди у першій половині грі.

«Гірник-Спорт» - «Дружба» - 2:4. Голи: Мілько Дмитро, 24 (0:1), Арішин Ілля, 31 (0:2), Громенко Владислав, 65 (1:2), Локтіонов Роман, 69 (1:3), Локітонов Роман, 75 (1:4), Громенко Владислав, 90 (2:4). 12 лютого 2023 року. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва.

«Гірник-Спорт» (1 тайм): 30. Козлов Станіслав, 25. Ухань Ілля, 24. Жилінський Роман, 20. Юрченко Ілля, 3. Чебуезе Чісом Прінц, 4. Шептицький Максим (к), 2. Махайов Іоанн, 18. Тимошенко Кирило, 14. Чиквуемека Річмонд, 9. Якубовський Павло, 22. Уманець Артем.

«Гірник-Спорт» (2 тайм): 92. Клімов Георгій, 15. Черниш Денис (к), 23. Сидоренко Данило, 17. Вороп Микола, 5. Базаров Єгор, 8. Головін Владислав, 11. Шинкаренко Владислав, 16. Подрезан Олександр, 7. Пасячнюк Владислав, 10 Посєвкін Радіон, 19. Громенко Владислав.

Запасні: 3. Яковенко Павло.

Головний тренер: Дірявка Сергій.

«Дружба»: 12. Гринько Олександр (к), 3. Гончаренко Єгор, 37. Труба Костянтин, 4. Лавський Дмитро (11. Шинкарецький Сергій, 80), 22. Резнік Олександр, 6. Арішин Ілля (53. Смакула Мирослав, 46), 8. Куценко Валерій, 15. Мілько Дмитро (Токар Сергій, 74), 10. Локтіонов Роман (18. Пугачов Дмитро, 88), 14. Остапенко Станіслав, 17. Горбунов Дмитро (81. Прутян Роман, 46).

Головний тренер: Пугачов Олександр.

До перерви «Дружба» двічі засмутила «Гірник-Спорт», а ось другий тайм вийшов нічийним 2:2. Втім загальний рахунок матчу вивів у наступний раунд саме «Дружбу».

Роздягальня «Гірника-Спорт», зосередженість тренера та гравців, а також настанови перед матчем. На перший тайм Сергій Дірявка випустив гравців, які перебувають на перегляді. Особисто наставник «гірників» приділив увагу двом легіонерам у складі команди - Річмонду Чуквуемеці та Чісому Прінцу Чебуезе, який запам“ятався сольним проходом майже через усе поле, коли розігнав атаку гірників. Її залишалося лише завершити прицільним ударом, але Артем Уманець, який приїхав на перегляд до складу «гірників»»запустив м'яч вище воріт.
На поєдинок із «Дружбою» «Гірник-Спорт» вивів Максим Шептицький. Дев’ятнадцятирічний вихованець місцевої футбольної школи «гірників» дебютував у такій якості.
Перші двадцять хвилин команди провели розвідку, а потім стався ось такий невеличкий шедевр. М’яч ліг на ногу гравцю «Дружби» Дмитру Мільку і влетів у дев’ятку воріт гірників. Після вражаючого удару автор голу одразу після свого успіху натякнув керівнику команди із Очеретуватого Сергію Семигриєнку на премію за гол-красень. «Гірник-Спорт» мав бажання відігратися, але до серйозних загроз воротам «Дружби» справа не доходила. А ось суперник гірників ще раз засмутив команду із Горішніх Плавнів. На 39-й звилині Ілля Арішин дочекався свого шанса і заштовхнув м’яч у ворота - 0:2. Із комфортною перевагою для «Дружби» команди завершили перший тайм. У перерві усіх присутніх розважав місцевий песик, який майже увесь матч був поруч із полем, іноді забігав на нього під час гри, а одного разу навіть знайшов спільну мову із гравцями.

У другому таймі склад «Гірника-Спорт» був змінений і це принесло користь команді. Спочатку двічі атаки завершував Олександр Подрезан, але у цих моментах гравцю «гірників» не пощастило: м“яч не досяг цілі. На 65-й хвилині

Радіон Посєвкін почав гольову комбінацію гірників, все той же Олександр Подрезан продерся крізь гравців суперників, а Владислав Громенко відправив м’яч у сітку воріт «Дружби» - 1:2. Це був перший гол «Гірника-Спорт» цього року.

Гравці із Горішніх Плавнів були близькі до перелому у матчі. Втім свою справу у цьому матчі вирішив досвід форварда Романа Локтіонова. Головний тренер «Кременя» не просто підтримує форму у аматорських колективах, а й не втратив гольового відчуття. Саме Роман Локтіонов двічі засмутив «Гірник-Спорт» і це був вирішальний момент матчу. Ще за рахунку 1:3 знову мав свій момент Олександр Подрезан, але запустив м“яч вище воріт. Команда Сергія Дірявки не втрачала надій відігратися до самого фінального свистка. Гравці «Гірника-Спорт» були активними та скидали обертів до самого фінального свистка. Другий успіх у матчі прийшов до команди із Горішніх Плавнів на останніх хвилинах матчу. У воротах «Дружби» знову відзначився Владислав Громенко і це був другий дубль цього поєдинку.

Із рахунком - 4:2 «Дружба» виграла цей матч і здобула путівку до півфіналу турніру.

Із групи «Б», у якій виступає «Гірник-Спорт» другу путівку у півфінал здобув «Стандарт» із Нових Санжар, з яким гірники зустрічалися раніше. У рамках турніру команді із Горішніх Плавнів залишилося провести один матч. Це буде поєдинок із «Кременем-2», який пройде у п’ятницю, 17 лютого.