Новини

Три спаринги із «Аметістом»

У неділю, 19 грудня, у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Л. Бугаєвської відбулися три товариські матчі команд ДЮФК «Гірник-Спорт». Наші команди вийшли на поле проти гостей із «Аметісту» (Олександрія).

У День святого Миколая товариські матчі вийшли цікавими і напруженими. Спочатку на поле вийшли команди вікової категорії U-17. У цьому поєдинку «Аметіст» виграв із рахунком – 2:0.

Затим відбувся матчі команд вікової категорії U-15. Гра проходила під час сильних поривів вітру. У першому таймі «Гірник-Спорт» забив два м’ячі і пішов на перерву за рахунку 2:0 на свою користь. Голи у складі «гірників» забили Богдан Дубровін та Андрій Конох. Перший тайм був дуже напруженим і два гравці нашої команди не змогли продовжити гру після пошкоджень. На початку другого тайму дві помилки з боку захисту «гірників» дозволили гостям зрівняти рахунок – 2:2. Потім тренер «Гірника-Спорт» (U-15) Сергій Коннов провів кілька замін та дав можливість пограти усім своїм вихованцям. На останніх хвилинах більше пощастило «Аметісту», який забив переможний гол – 3:2.

Останніми у цей день на поле вийшли команди «Гірник-Спорт» (U-11), у якому грають гравці вікової категорії не старше 2010 року народження та команда «Аметіст» (U-10), в якій діють гравці 2011 року народження.

У суботу команда «Гірник-Спорт» (2010 р.н.) вже зіграла товариський поєдинок із «Аметістом» (2010 р.н.), в якому виграла із рахунком 4:0. У неділю, юні «гірники», яких тренують Роман Цимбал та Віталій Токовенко, провели більш напружений матч, хоча грали із хлопцями, які представляють вікову категорію на один рік молодшу. Обом командам пощастило менш за все з погодою: вони грали під час сильного мокрого снігу. Але гра вийшла цікава.

Майже увесь матч перевага була на боці «Гірника-Спорт», але довгий час господарі не могли втілити свою перевагу у голи. Лише на останніх хвилинах Марк Шкурін у бік воріт запустив «парашутом» м’яч, з яким не впорався голкіпер «Аметісту» - 1:0. Цей гол був єдиним у матчі, а на той час юні «гірники» грали у меншості: за кілька хвилин до кінця матчу було взаємне вилучення, після якого гості випустили ще одного гравця, а у господарів такою можливості вже не було.

Незважаючи на результати поєдинків усі команди та тренери залишилися задоволеними можливістю отримати ігрову практику на перевірити своїх вихованців у грі.