«Гірник-Спорт-2» переміг «Ягуар» і вийшов у лідери групи

«Ягуар» - «Гірник-Спорт-2» - 0:4. Голи: Якубовський Павло, 45 (0:1), Подрезан Олександр, 47 (0:2), Чернецький Данило, 52 (0:3), Якубовський Павло, 80 (0:4).

«Гірник-Спорт-2» виграв принциповий матч із «Ягуаром», який відбувся у рамках 8-го туру чемпіонату Полтавської області у Горішніх Плавнях. Наша команда у цьому матчі була у ролі номінальних гостей. Втім, рідні стіни все таки допомогли другій команді «гірників» і вона здобула важливу перемогу, незважаючи на труднощі, які виникли у нашої команди у цьому поєдинку.

Так сталося, що напередодні гри захворів голкіпер команди Олександр Скорик, тож його місце у воротах зайняв граючий тренер Євгеній Слива, який відіграв на «нуль» у цьому поєдинку. Коментар новоспеченого голкіпера «Гірника-Спорт-2» очікуйте на клубному сайті «гірників».

«Гірник-Спорт-2» витримав тиск, який суперник створив протягом більшої частини першого тайму, а перед самою перервою Павло Якубовський відкрив рахунок – 1:0.

На початку другого тайму партнери вивели на ударну позицію Олександра Подрезана, який не схибив і відправив м’яч у сітку воріт – 2:0. Цікаво, що Подрезан у цьому поєдинку вийшов не незвичній для себе позиції правого захисника, але встигав не тільки відпрацьовувати у обороні, але й значно допоміг у атаці.

Третій гол оформив Данило Чернецький – 3:0. Ця атака також виникла після стрімкої контратаки, а довершив розгром «Ягуара» Павло Якубовський, якому у цьому матчі вдався дубль – 4:0.

«Гірник-Спорт-2» після цієї перемоги вийшов у лідери групи «А» Першої ліги чемпіонату Полтавської області та тепер готується до заключного матчу групового турніру, який пройде у середу, 27 жовтня у Горішніх Плавнях на стадіоні СЗОШ № 5 ім. Л. Бугаєвської. У цей день «Гірник-Спорт-2» заграє із командою «Кременчук-2».