Новини

ВЕКЛЯК: «З «Гірником-Спорт» в мене пов’язано багато спогадів»


Екс-гравець «Гірника-Спорт» у складі запорізького «Металурга» Богдан Векляк прокоментував події матчу, в якому гості здобули у Горішніх Плавнях із рахунком – 1:0.

- Богдане, була непроста гра, все вирішив єдиний гол. Як ваша команда намагалася діяти на полі, чи все йшло за планом, який надав тренер?

- Була дуже важка гра, поле тяжке. Плюс була затяжна сирена, майже дві години. Багато сиділи в очікуванні відбої повітряної тривоги, а це непросте випробування. Після завершення вимушеною перерви необхідно було розім’ятися. У другому таймі «гірникам» вже необхідно було відігратися, вони дуже поспішали і робили багато помилок. Наша команда відіграла важку гру. Слава богу, що ми здобули перемогу.

- Чи вплинуло на команду перенесення матчу до Горішніх Плавнів?

- Зараз така ситуація в Україні. Дякувати Богу, що взагалі проходить чемпіонат. Де грати, з ким грати - неважливо. Головне, щоб цей процес тривав та не зупинявся. Ми погодились на це від початку сезону. Знали на що йдемо.

- Ти грав за «Гірник-Спорт», взагалі чи допомагає гравцям у матчі, коли вони приїжджають на знайомий стадіон на матч із своєї минулою командою?

- З «Гірником-Спорт» в мене пов’язано багато спогадів. В принципі стадіон рідний, багато матчів тут провів. Відіграв сезон за цю команду. Зараз тут інша команда, все змінюється кожні півроку звикнути до якихось гравців дуже складно. Сам стиль футболу залишається незмінним. Я знав, як буде грати «Гірник-Спорт» у цьому матчі.
- Ти пограв в УПЛ, наскільки реально із «Металургом» підвищитися у класі і повернутися в УПЛ? Які завдання стоять перед командою?

- Ми завжди маємо максимальні задачі. А далі вже побачимо.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022