Чи знаєте Ви?

Що треба знати вболівальнику "Гірника-Спорт" перед грою улюбленої команди у 16-му турі Першої ліги України з футболу

31 жовтня гірники на виїзді зіграють проти ФК «Краматорськ»
Становище турнірної таблиці наступне:
-       команда з Горішніх Плавнів посідає 8-му сходинку у чемпіонаті маючи 19 очок
-       ФК «Краматорськ» наразі займає 10-ту сходинку маючи 18 очок.

Цікаві факти про команду суперника:

«Краматорськ» професійний футбольний клуб з Краматорська.
Рік заснування: 1955 рік
Домашня арена клубу "Авангард" загальна місткість - 6.400 місць.
З серпня команду на тренерському містку очолює Олексій Городов, який має тренерську ліцензію «А» UEFA.
На професіональному рівні провів 408 матчів, з них 146 в Прем'єр-лізі і 29 в Кубку України. Майстер спорту України.

За 15 турів Першої ліги команда не підіймалась вище 3 сходинки. На рахунку Краматорська  7 поразок. Нищівного розгрому команда зазнала в восьмому турі від ФК «Металіст» (0:3).
Одним з найкращих гравців команди є Вітенчук Вадим. На рахунку футболіста 3 голи і 2 пенальті. У цьому сезоні півзахисник відіграв 12 матчів та 890 хвилин.
Капітаном команди є 8 номер Руслан Зубков. У цьому сезоні захисник 990 хвилин та три голи на рахунку
Матч 16 туру відбудеться у неділю 31 жовтня на стадіоні «Авангард» о 13:15. «Гірник-Спорт» спробує вибороти три очки