«Гірник-Спорт» виграв у «Буковини та перервав свою безвиграшну серію

У матчі 3-го туру VBET UA Перша команда із Горішніх Плавнів вперше виграла під керівництвом головного тренера Сергія Дірявки, здобула першу перемогу у другій частині сезону та перервала свою безвиграшну серію матчів, яка складала тринадцять матчів. Крім того, «Гірник-Спорт» нарешті залишив останній рядок таблиці і обійшов ФСК «Маріуполь», з яким зустрінеться у наступному турі.

«Гірник-Спорт» - «Буковина» - 1:0. Гол: Даценко Семен, 49 (1:0)

У першій половині зустрічі команди обмінялися ударами. Спочатку капітан «Буковини» перевірив пильність Георгія Клімова, але той був на місці, а потім Богдан Чалий виконав удар, який не склав проблем Антону Задерейку.

Після перерви успіх «Гірнику-Спорт» приніс кутовий: Сергій Романов виконав подачу, Владислав Громенко переправив м’яч на кут воротарського майданчику, а там Семен Даценко вже влучив у ворота гостей – 1:0. Таким чином, автор голу передав привіт «Буковині», за яку своїй колишній команді, за яку виступав у першій частині сезону.

Надалі «Буковина» створювала небезпечні моменти, але двічі «Гірник-Спорт» рятувала стійка воріт. На 53-й хвилині Василь Палагнюк влучив у каркас воріт зі штрафного, а вже наприкінці матчу у стійку влучив Ілля Скрипник. Цікаво, що другий момент зі стійкою був створений, коли у штрафному майданчику господарів лежав травмований гравець «Гірника-Спорт».

Цей поєдинок «Гірник-Спорт» догравав у меншості: на 84-й хвилині Денис Сорока із порушенням правил не дозволив вийти на побачення із голкіпером «гірників» Михайлу Сергійчуку, за що отримав червону картку. Вже у меншості «Гірник-Спорт» міг подвоїти рахунок, але удар у Сергія Лебедєва вийшов не дуже сильним.

Через поразку у Горішніх Плавнях «Буковина» втратила лідерство. «Гірник-Спорт» вперше у весняній частині сезону залишив останній рядок таблиці. Новий колектив команди Сергія Дірявки створив невеличку сенсацію та довів, що здатен засмучувати лідерів таблиці.

За тиждень «Гірник-Спорт» проведе матч на виїзді проти ФСК «Маріуполь», який проводить свою матчі у Києві на стадіоні «Лівий берег» і є сусідом по таблиці. Саме маріупольці на даний час є головним суперником «гірників» у боротьбі за виживання. Ця гра відбудеться у неділю, 30 квітня.