Недограний матч та очікування у роздягальні. Як «Гірник-Спорт» завершив участь у Кубку Віктора Пожечевського

«Гірник-Спорт» завершив свою участь у турнірі на призи заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. У заключному матчі групового етапу «Гірник-Спорт» у Кременчуці зіграв із «Кременем-2». Перед перервою за рахунку 1:1 гра була зупинена через повітряну тривогу. Матч вирішили не продовжувати, а його результат залишити, як остаточний.

«Кремінь-2» - «Гірник-Спорт» - 1:1. Голи: Кучеренко Максим, 41 – Громенко Владислав, 10. 17 лютого 2023 року. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва.

«Кремінь-2»: 41. Третяк Олександр (к), 44 Пігарев Костянтин, 43. Кур’яков Денис, 15. Улянкво Дмитро, 49. Руднєв Ілля, 17. Жданович Олексій, 26. Покась Дмитро, 28. Курило Вадим, 9. П’ятибрат Артем, 23. Кучеренко Максим, 27. Горобець Артем.

Запасні: 22. Іванов Олександр, 58. Купліванчук Владислав, 32. Заїченко Іван, 25. Клепко Михайло, 42. Баландін Максим, 12. Гнатко Денис, 37. Закидальський Дмитро, 38. Сапіга Назар, 50. Ярошенко Єгор, 34. Безклинський Володимир, Гуренко Костянтин.

Головний тренер – Ярослав Здирко.

«Гірник-Спорт»: 92. Клімов Георгій, 15. Черниш Денис, 18. Сидоренко Данило, 2. ІНП, 20. Шептіцький Максим, 11. Шинкаренко Владислав (к), 8. Головін Владислав, 10. Посєвкін Радіон, 7. Сьомка Артем, 22. ІНП, 19. Громенко Владислав.

Запасні: 25. Яковенко Павло, 3. Чебуезе Чісом Прінц, 5. Базаров Єгор, 17. Чіквуемека Річмонд, 23. Катеринка Сергій, 16. Подрезан Олександр, 14. Тимошенко Кирило, 26. Уманець Артем, 24. Юрченко Ілля, 27. Козлов Станіслав, 30. Скорик Олександр.

Головний тренер – Сергій Дірявка.

Через велику кількість тривог у цьому матчі був зіграний лише один тайм. Початок гри також відбувся із запізненням. Коли пролунав стартовий свисток, то гра почалася з небезпечного моменту на перших хвилинах зустрічі з боку «Гірника-Спорт», але рахунок виявився незмінним. Втім у дебюті зустрічі «гірники» все ж таки знайшли шлях до воріт «Кременя-2». На десятій хвилині гольову атаку команди із Горішніх Плавнів розпочав Владислав Шинкаренко, продовжив Радіон Посєвкін, а потім Максим Шептіцький віддав передачу на Владислава Громенка, який відкрив рахунок у цьому поєдинку.

У середині першої половини матчу Артем Сьомка мав чудовий шанс подвоїти рахунок, але удар у сьомого номера «Гірника-Спорт» вийшов не сильним, тож голкіпер «Кременя-2» зумів відбити цей удар. Наприкінці першого тайму «Кременю-2»вдалося відігратися. На 41-й хвилині затяжну атаку кременчуцької команди в один дотик прицільним ударом завершив Максим Кучеренко. Рахунок був рівним - 1:1. Коли після пропущеного голу Гірник-Спорт розіграв м’яч, пролунала сирена. Дограти перший тайм, як і увесь матч не вдалося через тривалу повітряну тривогу.

Після тривалого очікування, команди домовилися припинити гру, а її результат - 1:1, залишити, як остаточний. Головний тренер «Гірника-Спорт» Сергій Дірявка прокоментував заключний матч своєї команди як на турнірі, яка також завершила тренувальний збір.

«Гірник-Спорт» та «Кремінь-2» завершили боротьбу у турнірі на призи Віктора Пожечевського, адже не зуміли подолати групову стадію змагання. Головний тренер «Кременя-2» Ярослав Здирко розповів про свої висновки після участі його команди у турнірі.

У іншому матчі заключного раунду у групі Б Кубка Віктора Пожечевського «Дружба» із Очеретуватого виграла у «Стандарта» - 3:1 і посіла перше місце у групі. Обидві ці команди продовжать боротьбу у півфіналі. У складі «Дружби» участь у турнірі продовжують тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Роман Прутян та працівник компанії Ferrexpo Мирослав Смакула, який у грі зі «Стандартом» відзначився забитим м’ячем. У групі А до півфіналу вийшли СК «Полтава» та запорізький «Металург-2». Півфінали планується провести 22 лютого. СК «Полтава» зіграє проти «Стандарту», а «Дружба» зустрінеться із «Металургом-2».