Мінімальна поразка за гідної гри «Гірника-Спорт» проти лідера

«Гірник-Спорт» - «ЛНЗ» - 0:1.

Гол: Хамелюк Владислав, 85.
Вилучення: Сторчоус Андрій, 63 (друга жовта), Сейтхалілов Сулейман, 80 (груба гра).

Продемонстрували гідну гру проти одного із лідерів групи «Б», але завершили матч із мінімальною поразкою. Саме так склалася гра для «Гірника-Спорт» із черкаським «ЛНЗ». Команда із Горішніх Плавнів активно провела перший тайм, створила небезпечні моменти і мала шанси засмутити гостей, втім не реалізувала свої моменти.

Головні події матчу відбулися у другому таймі. На 63-й хвилині «ЛНЗ» залишилася в меншості, після другого попередження Андрію Сторчоусу який у простій ситуації заробив другу жовту картку: заважав голкіперу «гірників» Максиму Коваленку вводити м’яч у гру. «Гірник-Спорт» тиснув на ворота суперника і ледве не досяг успіху. На 76-й хвилині у своєму штрафному майданчику капітан «ЛНЗ» Олег Тарасенко під час падіння рукою зупинив м’яч, який летів у напрямку створу воріт, але арбітр не звернув уваги на цей епізод і не призначив пенальті.

«Гірник-Спорт» намагався реалізувати більшість, але на 80-й хвилині склади знову були рівними. Сулейман Сейтхалілов, який боровся за м’яч із голкіпером «ЛНЗ» Кіріллом Самойленком, отримав червону картку від арбітра Віталія Маляра. Епізод виявися дуже суперечливим, адже була боротьба за м’яч і навмисної грубості тут не було.

На 85-й хвилині у «ЛНЗ» спрацювали заміни. Гравці, що з’явилися у другому таймі
організували гол. Владислав Войцеховський віддав передачу на Владислава Хамелюка, який з близької відстані влучив у ворота «Гірника-Спорт» - 0:1.

«Гірник-Спорт» вдруге поспіль не може набрати очок у домашніх стінах. У активі команди Ігоря Жабченка чотири очки і вона залишилася на 7-му місці. Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у неділю, 16 жовтня. Друге коло «гірники» почнуть домашнім матчем із СК «Полтава».