Сьогодні свій день народження святкує тренер дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» Роман Цимбал, якому виповнилося 48 років.
Команда U-13 за підготовку якої відповідає Роман Цимбал, активно провела рік, брала участь у чемпіонаті Полтавщини, а на заключному турнірі року - “Промінь Мрії Cup” у Горішніх Плавнях, в активі команди “Гірник-Спорт-2010” кілька яскравих перемог та один із кубків турніру.
Шановний Роман В’ячеславович! Бажаємо Вам невичерпної енергії та успіхів у житті. Ви вмієте заряджати позитивом і вселяєте впевненість, що все обов’язково вийде, варто лише прикласти зусилля. Здоров’я, всіх благ і багато здібних учнів на вашому тренерському шляху!