Новини

Юрій Сак: «Перемога над «Поліссям» - це не подвиг, але ми задоволені»

Тренер «Гірника-Спорт» прокоментував перемогу команди з Горішніх Плавнів, яка була здобута у 17-му турі у грі із «Поліссям» (1:0). Саме у цьому поєдинку «гірники» перервали безвиграшну домашню серію поточного чемпіонату, яка тривала протягом восьми матчів.

- Вийшла напружена гра, ми знали, що «Полісся» дуже кваліфікована команда, гравці пройшли прем`єр-лігу, - коментує матч тренер «Гірника-Спорт» Юрій Сак. - Дуже хороший контроль м`яча, гострі відкривання. Але ми намагалися нівелювати їхні сильні сторони.

Не все в нас виходило вдало у цьому плані, але загалом, зіграли організовано багато шансів «Поліссю» не надали. Намагалися грати на контратаках. У першому таймі три контратаки були дуже непоганими, але ми не забили. У «Полісся» була територіальна перевага, у другому таймі ми спіймали суперника на контратаці і Мильченко забив ударом.

Могли забити ще, але й могли пропустити. В нас дуже здорово зіграв воротар. Дуже задоволені першої домашньою перемогою, особливо радіємо, що зробили це проти такого дуже сильного суперника, яким є команда «Полісся».

- Сьогодні вкотре забив гравець не атакуючої ланки, тож можливо чеи чекаємо забитих м'ячів саме від форвардів...

- В нас є група атаки, голи забиває не тільки один нападаючий. Яворський пропускав цей матч через перебір карток. Замість нього вийшов Бруно, потім його замінив Твердохліб. Є гравці групи атаки, кому-то з них пощастило цього раз. хто опинився. Слава богу, що є кому забивати голи у середній лінії. Тому ми працюємо над ударами із середньої відстані. Це принесло свої плоди. Крім того, тиск на гравців нашої команди з боку «Полісся» було велике і дуже добре, що з цим впоралися. Не без помилок, але впоралися.

- Можна сказати, що "Гірник-Спорт" очікував свого шансу і нарешті їм скористалися?

- В нас був не один шанс. Ми ж за матч не одного разу підійшли до воріт. У нас гравці вибігали у атаку, інша справа, що не розпоряджалися м`ячем як слід. Не реалізовали кілька своїх моментів. Нехай було там не так багато, але вони були. Хлопці молодці і ми рухаємось далі.

- Юрій Калітвінцев зазначив, що по небезпечних моментах перевага була на боці «Полісся». Згодні з ним?

- Звісно. Таких, щоб стовідсоткових мабуть і в них не було, але була перевага у «Полісся», але свій момент ми все ж таки реалізували, а суперник — ні. Виграє той, хто не більше створює, а більше реалізує моментів. Вдача сьогодні була на нашому боці.

- Яка була обставка у роздягальні після першої домашньої перемоги у чемпіонаті?

- Жартували, що нарешті у дев`ятому домашньому матчі цього сезону перервали цю серію без перемог. І дуже раділи, що обіграли таку команду. Для нас це не подвиг, але ми дуже задоволені.

Дмитро БУЛИГА, пресслужба ФК "Гірник-Спорт"
2021